آبان ۸, ۱۳۹۹

اصول و فنون مذاکره

فنون گفتگو 

مدیر روابط عمومی ثروت آفرینان آقای مهندس نجفی – موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان به عنوان تخصصی ترین مرکز پرورش مدیران و کارآفرینان ایرونی ، با برگزاری سمیناری با عنوان ” اصول و فنون گفتگو ورهبری بقیه” تحولی بزرگ در آموزش فنون گفتگو و رهبری در سطح کشور بوجود آورده.

این جلسه که بی نظیره با سخنرانی استادان و برترینای اصول و فنون مذاکرات ایران من جمله پروفسور مسعود حیدری (پدر گفتگو ایران)، دکتر علی محمد بیدار مغز : مدیر کل اسبق تشریفات نمایندگی ایران در سازمان ملل، دکتر جمال قمری: خالق تنها آزمون هوش گفتگو در ایران، مهندس احد حیدری : مدیر فروش موفق پاک و کاله و مهندس امیر حسین مظاهری: کارآفرین برتر ایران و صاحب اثر فاخر رقص عقاب ها همراه هستش .

مهندس امیر حسین مظاهری درباره این جلسه اینجور فرمودن که : شما در این جلسه از اسرار نگفته گفتگو کنندگان موفق وکلام موثر کارآفرینان برتر آگاه میشین. شما تا یکماه بعداز جلسه، تاثیرگذاری کلام و قدرت متقاعدسازی بقیه رو در خود از ان رو به اون رو میکنین ، برمهارتهای مالی و کلامی خود اضافه می کنین و روشی رو که برندگان بکار میبرن خوب فرا میگیرید.

هم اینکه پروفسور مسعود حیدری مرد گفتگو ایران که همیشه با سخنرانی بی بدیل خود راهنمای هزاران مدیز و سخنور یزرگ امروز ایران شده در مصاحبه ای کوتاه با روابط عمومی ثروت آفرینان بیان میداره که : بیشتر ما هر روز بدون اون که بدونیم گفتگو می کنیم. شما چه مشغول گفتگو با کودک دو ساله خود باشین چه طرف صحبت شما بزرگ ترین مشتری تون باشه، اصول حاکم بر گفتگو فرقی نمی کنه .مهم اینه که بدونین چیجوری از کلامی نافذ و موثر برخوردارشوید.

یک مطلب دیگر:   UI و UX آغاز طراحی و شروع کسب و کار نیست!

پروفسور مسعود حیدری اضافه میکنه که : این رو بدونین که اختلافا ت و تعارضای بین افراد و شرکا  حتی اعضا خونواده ریشه در کنشای ارتباطی و نبود تسلط به فنون گفتگو داره. مهارت گفتگو , الهام بخش , پیش برنده و تعیین کننده سطح زندگی شماس.

ایشون در آخر در رابطه با بازخوردای بعد از تموم شدن جلسه فرمودن که : خیلی از علم آموختگان و شرکت کنندگان دوره های قبلی تکنیکا وترفندهایی رو که در این ۲روز آموخته ان ، شاه کلید درهای بسته می دونن .

باید اینم بگیم که که روابط عمومی مجموعه ثروت آفرینان شما گفتگو کنندگان قوی آینده ایران رو به حضور در جلسه روزای پنج­شنبه و جمعه، مورخ ۱۵و ۱۶مرداد ماه سال ۱۳۹۴ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ در سالن همایشای کتابخونه ملی و دیدار با بزرگان گفتگو ایران دعوت میکنه.

اگه واسه کمی  بهتر شدن برنامه ای دارین این فرصت طلایی رو از دست ندین.واسه اطلاعات بیشتر با شماره ۲۶۴۰۳۷۴۰ و یا سایت pms.ir  رابطه برقرار کنین.

فنون گفتگو در بازاریابی و مدیریت

۵ قدم واسه تقویت فن گفتگو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *