اطلاعاتی درباره تور تایلند

تور تایلند

در این بخش تلاش کردیم اطلاعاتی در مورد و سفر به تایلند و تجربه ده ساله خود رو در مورد انتخاب  و سفر به این کشور قشنگتر در اختیارتون بذاریم.

در این بخش از سایت اطلاعاتی رو در مورد،  و انتخاب تور تایلند، توضیح مختصری در مورد هتلای تایلند و موارد اقامتی و شرایط اون، غذاهای کشور تایلند، رستورانای ایرونی، حمل و نقل در تایلند و هزینه های اون، جاذبه های دیدنی و فعالیتا در کشور تایلند و راهنمایی در مورد مقاصد تایلند، وراههای کمتر هزینه کردن  در کشور تایلند.

هم اینکه در این مقاله که در مورد تور تایلند جمع آوری شده تصاویری از کشور تایلند و مقاصد جور واجور و هم اینکه ویدئوایی در این رابطه در اختیار شما قرار داده شده.

thailand-تور تایلند

شما می تونین در قسمت تماس با ما و یا در کانال تلگرامی که راه اندازه شده پرسشا و مسائل تخصصی در مورد تور تایلند رو مطرح کنین و یا در زیر هر مطلب در قسمت نظرات، دیدگاه های خود رو مطرح کنین.تلفن ۸۸۸۵۱۰۸۰  و آژانس سفری دیگه در ساعات اداری و موبایل ۰۹۱۲۲۴۶۷۶۲۷ (بابازاده) در ساعات غیر اداری آماده پاسخگویی به شماس.

 • به چه دلیل تایلند و یا به چه دلیل تور تایلند و کشور تایلند رو به عنوان سفر  خود انتخاب کنیم؟

تایلند کشوری قشنگتر در جنوب شرق آسیا و دارای جاذبه های توریستی و تفریحی زیبایی مثل شهرهای ساحلی و جزایر بسیار قشنگتر و هم اینکه دارای دیدنیای بسیار متنوعی همراه با فستیوالهای گوناگونه.جالبه بدونین تقریبا ۱۰۰ % توریستایی که به تایلند سفر میکنن دوباره برنامه ریزی سفر به این کشور رو دارن.

کشور تایلند دارای مناطق سر سبز و ساحلای استوایی همراه با تفریحات جور واجور دریایی مثل ،حموم آفتاب، غواصی و  قایق سواریه. تقریبا با هر سلیقه، مقصدی در تایلند هست از این رو  و سفر به تایلند دارای تنوع بسیار زیادیه. از اصلی ترین شهرای تایلند جهت سفر بانکوک ( پایتخت تایلند)، شهر ساحلی پاتایا، جزیره پوکت و جزیره زیبای سامویی میشه اشاره کرد.

thailand-تور تایلند

 • آب و هوای کشور تایلند:

کلا تایلند دارای آب و هوای گرم  مرطوب بوده و تقریبا در تموم طول سال این هوا یه جوره. تایلند دارای آب و هوای گرم و مرطوب، گرم و خشک و گرم و بارانیست.بهترین زمان سفر به تایلند از اوایل آبان ماه تا اردیبهشته.

 •  و نکات مربوط به انتخاب تور مناسب:

 در مورد تور تایلند و انتخاب تور مناسب به چند نکته باید توجه کنین، مقصد و شهر خود رو به درستی انتخاب کنین، باید در نظر بگیرین با چه هدفی به تایلند سفر میکنیدو به کدوم شهر سفر میکنین؟ به طور مثال بانکوک که پایتخت تایلنده مکان بسیار مناسبی جهت خرید و دارای مراکز خرید با تنوع خیلی زیاده، با داشتن جاذبه های گردشگری فراوون ، دارای ساختمانا و آسمون خراشهای زیاد در مقایسه با پاتایا که شهر ساحلی تایلند دارای تفریحات ساحلی و دارای جاذبه های توریستی فراوانه.هم اینکه شهر پوکت با پروازی از بانکوک به این شهر (حدودا ۰۱:۳۰) از دیگر شهرای ساحلی تایلند و مقصد خیلی از گردشگرانه.در ادامه توضیحات بیشتری در مورد شهرای تایلند و جاذبه های دیدنی اون میدیم.

thailand-تور تایلند

نکاتی دیگه در مورد  و انتخاب مناسب تور تایلند

 •  پروازای متفاوتی به کشور تایلند انجام میشه، در مورد پرواز دقت کنین.
 •  درباره هتل محل اقامت خود دقت کنین ( اینکه مناسب خونواده ویا افراد مجرد باشه + موقعیت هتل)
 •  پکیجای ترکیبی به هر شکلی که مورد به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین امکان ترکیب هست

  •    در مورد هزینه ها و کمتر شدن هزینه های سفر خود با کارشناس فروش تور مشورت کنین.

 •  آداب و رسوم و قوانین سفر به تایلند و تور تایلند رو قبل از سفر بدونین

  •    در انتخاب گشتا و تفریحات در تایلند قبل از سفر خود تحقیق کرده و با اطلاعات کامل سفر کنین.

 • هتلای تایلند و توضیحاتی در مورد انتخاب هتل:

هتلای کشور تایلند از نظر استانداردهای بین المللی از سطح و درجه قابل قبولی بهره مند هستن.تقریبا بیشتر توریستایی که به تایلند سفر میکنن از هتلای تایلند رضایت کافی رو دارن.نکته بسیار مهم در مورد انتخاب هتل در تایلند خانوادگی بودن ویا مجردی بودن هتلهاست. اجازه بدین بیشتر توضیح بدهم، شاید این نکته که هتل خانوادگی و مناسب تور تایلند و سفر به تایلند با خانواده س در هیچ هتلی مشخص نباشه، اما جالبه بدونین بعضی هتلا با در نظر گرفتن شرایط هتل مناسب و افراد مجرد و بعضی هتلا مناسب جهت سفر خانوادگیه.

نکته دیگه در مورد انتخاب هتل موقعیت هتل و محل قرار گرفتن اون هستش که از اهمیت بالایی برخورداره، به طور مثال در پوکت هتل خود رو در منطقه پاتونگ و یا نزدیک این منطقه( به دلیل نزدیکی به مناطق تفریحی و رستورانا) انتخاب کنین.و یا در سامویی هتل خود رو نزدیک به چاونگ بیچ انتخاب کنین.

کارشناسان ما توضیحات کامل رو در مورد هتلا به شما میدن.

 • بلیط تایلند و پروازای تایلند

از کشور ایران پروازای جور واجور و متنوعی به تایلند هست، از تهران پروازای مستقیم به مقصد بانکوک به صورت روزانه بوسیله شرکت هواپیمایی ماهان ایر و شرکت تای ایرویز ( ایرلاین ملی کشور تایلند) هست، از این پرواز جهت سفر به بانکوک استفاده میشه و معمولا تورهای تایلند با این پرواز انجام میشه.پکیجا و تورهای پاتایا هم از همین روش تنظیم میشه( فاصله بانکوک تا شهر ساحلی پاتایا حدودا یه ساعته)، سفر به پوکت و سامویی هم به این شکل و با ادامه راه توسسط یه شرکت هواپیمایی تایلند با پروازی حدودا یه ساعته انجام میشه.

جالبه بدونین ایرلاینای خارجی مثل امارات، قطر ایرویز ، الاتحاد و … هم پروازایی به مقاصد جور واجور تایلند ازجمله بانکوک و پوکت به صورت روزانه توریستهای بسیاری رو به کشور تایلند میرسونن.

 • قیمت تور تایلند

قیمت تورهای تایلند به چند عواملی مثل، پرواز تایلند، هتلای تایلند، مدت اقامت در تایلند و تاریخ سفر بستگی داره.اندازه تورها کلا در ایام جور واجور فرق داره ومعمولا کسائی که زودتر مبادرت به رزرو تور تایلند میکنن، از اندازه بهتری بهره مند می شن.چند نمونه از اندازه تورهای تایلند در انتهای این بخش قرار دادیم ویا اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در مورد دیگه نرخها هستین با ما در تماس باشین. سفری دیگه  ۸۸۸۵۱۰۸۰

 • گشتا و تفریحات در تایلند

در ادامه بعضی از گشتا و تفریحات در شهرای جور واجور رو تقدیم حضورتون می کنیم البته این نکته رو یادتون نره تنوع تفریحات و گشتا در تایلند خیلی زیاده.

thailand-تور تایلند

بهترین گشتا و جاذبه های دیدنی بانکوک:

مراکز خرید بانکوک، معابد بانکوک، مزرعه تمساح، سافاری بانکوک، دریم ورلد بانکوک، بازار روی آب، برنامه شام در کشتی بانکوک روی رودخانه چائوپرایا،  کاخ پادشاهی

بهترین گشتا و جاذبه های دیدنی پاتایا:

جزیره مرجان پاتایا، آلکازار شو، مینی سیام، باغ استوایی نانگ نوچ، دنیای زیر آب، پارک پاتایا و پارک آبی اون، آکواریم پاتایا

بهترین گشتا و جاذبه های دیدنی پوکت:

فیل سواری، قایق سواری در تندآب، جزیره Phi Phi، جزایر جیمز باند پوکت، فانتاسی شو

منبع: تور تایلند

تور نوروزی تایلند و پاتایا

زیباترین معابد تایلند

تور تایلند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *