اطلاعات توریستی و راهنمای سفر به روسیه

با در نظر گرفتن صعود مقتدرانه تیم فوتبال ایران به جام جهانی روسیه، در ماه های آینده درخواست واسه سفر به روسیه زیاد شده و اطلاع از چند تا نکته مهم سفر به روسیه لازم است.

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ روسیه بزرگ ترین کشور دنیاست و از کشورای پربازدید و پر طرفدار واسه گردشگریه، وسعت زیاد این کشور باعث شده که طبیعت قشنگتر و منحصر بفردی داشته باشه، بغیر از طبیعت خاص خود، آثار تاریخی و هنری و موزه های زیادی که در روسیه هست باعث شده که خیلیا به این کشور سفر کنن، پس لازمه قبل از سفر یه سری اطلاعات کلی درباره روسیه داشته باشین. با ما همراه باشین.

بهترین زمان سفر به روسیه

روسیه زمستانای سرد و یخبندانی داره و خیلی از گردشگران در فصل زمستون به این کشور سفر نمی کنن تا از سرمای اون در امان باشن، بهترین زمان واسه سفر به این کشور قشنگتر، فصل تابستانه، در این فصل این کشور و شهرهای مهم اون خیلی شلوغ می شن و هزینه ها هم بالا میره، اگه در فصل بهار به این کشور سفر کنین می تونین در رویدادهای فرهنگی مختلفی که در این فصل برگزار می شه شرکت کنین ولی هوا در بهار هنوز کمی سرده، در فصل پاییز هم فستیوالای مختلفی انجام می شه که شرکت در اونا می تونه باحال باشه ولی دو ماه قبل از شروع فصل زمستون هوا در این کشور سرد می شه. در فصل پاییز و زمستون می تونین اگه هوا آفتابی باشه به اسکی برید و در هوای پاک و تمیز اون در بهترین پیستای دنیا اسکی بازی کنین. واسه سفر به روسیه حتما لباسای گرم و کفش مناسب همراه خود داشته باشین تا سفری به یاد مانندنی رو تجربه کنین.

ویزا واسه سفر به روسیه

واسه سفر به روسیه احتیاج به ویزا دارین و اگه واسه تفریح و بازدید از جاذبه های این کشور سفر می کنین باید ویزای توریستی روسیه بگیرین، اینکه اعتبار ویزای شما چقدر باشه بستگی به مدت رزرو هتل و تاریخ پرواز شما داره، اگه درخواست ویزای توریستی داشته باشین حضور شما در سفارت اجباری نیس و آژانسا می تونن اخذ ویزا رو براتون بکنن.

راهنمای سفر به روسیه,اطلاعات لازم توریستی روسیه

هزینه های سفر به روسیه

اگه به فهرست گرون ترین شهرهای دنیا نگاهی انداخته باشین حتما نام مسکو پایتخت روسیه رو در اون دیدین، واسه سفر به این کشور حتما پول نقد همراه خود داشته باشین چون کارت اعتباری و چکای مسافرتی در همه جا پذیرفته نمی شه، واسه بازدید از جاذبه های هنری و موزه ها یادتون باشه که هزینه ورودی واسه خارجیا دو برابر مردم روسیه س. هزینه بر ترین بخش سفر شما، اقامت در هتلا هستش که بسته به نوع هتل هزینه اقامت فرق داره معمولا هاستلا هزینه ای به مراتب ارزون تر از هتلا دارن. واسه رفت و اومد و هزینه های حمل و نقل قیمتا خیلی گران نیس، هزینه رستوران هم قیمت بالایی داره مخصوصا اگه به رستورانای توریستی برید.

زبون مردم روسیه

در این کشور علائم و نشونه ها در ایستگاه های قطار به زبون روسی است و فروشندگان هم معمولا انگلیسی حرف نمی زنن پس اگه به صورت فردی به این کشور سفر کنین ممکنه از واسه ایجاد رابطه با مشکلاتی روبرو شید اما اگه با تور روسیه به سفر برید راهنمای تور شما رو واسه رفتن به همه جا راهنمایی می کنه. اگه قبل از سفر الفبای روسی رو یاد بگیرین می تونه تا حدود زیادی کمک کننده باشه.

سوغات روسیه چیه؟

بهترین هتلای شهر روستوف روسیه

الی گشت تور روسیه