آبان ۸, ۱۳۹۹

اطلاعیه دفتر هاشمی رفسنجانی

اطلاعیه دفتر هاشمی رفسنجانی

دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز سه شنبه با ارسال اطلاعیه ای نسبت به طرح بعضی مسائل درباره هاشمی رفسنجانی عکس العمل نشون داد.

متن کامل این اطلاعیه به توضیح ذیله:

آیت الله هاشمی رفسنجانی به خاطر ۶۰ سال حضور در بالاترین سطوح مبارزات قبل از انقلاب و مسئولیت های خطیر پس از اون، شخصیتی شناخته شده که واسه اثبات توانمندی ها، نیاز به تبلیغات رایج در انتخابات نداره و همین امر باعث نگرانی بعضی از نامزدها و طرفداران و رسانه هاشون شده که پس از نام نویسی ایشون در انتخابات، لحن به اصطلاح دلسوزانه خود رو واسه پیشنهاد به نبود ورود به میدون عوض و به گونه ای روند تخریب رو شدید شدن کرده ان که انگار واسه جذب آرای جامعه، چاره ای جز تلاش واسه رویگردانی حیرت انگیز مردم به این شخصیت تاریخی ندارن.

هر چند سابقه تخریب، توهین و تهمت بهش به سال های مقابله، در پرونده سازی های ساواک، مباحث گروهک های چپ، بیانیه های ترور بزرگان انقلاب، دشمنان داخلی و خارجی نظام و تندروهای سیاسی برمیگرده و از اونا انتظاری جز این نیس ولی تلاش تخریبی بعضی از شخصیت ها و روزنامه های مدعی اصولگرایی و مدعی تعهد به اصول انسانی و اسلامی به خصوص رسانه های واسه بیت المال مسلمانان در همنوایی با رسانه های مخالف خارجی، جعل خبر و نقل مصاحبه های ساختگی با عنوان اقوام و فرزندان، واسه بدنام کردن حریف و تخریب اون در ایام انتخابات حیرت انگیزه.

طنز خنده دار این رسانه ها، فهرست کردن همه موارد تخریبی علیه آیت الله هاشمی رفسنجانیه و در ادامه این یادآوری ها که بعضی وقتا احساس می شه رسانه ای واسه درخشش و منتشر کردن مطالب توهین آمیز رسانه های مخالف خارجی، ضد انقلاب و فراری های سیاسی می شن و خود رو هم به سلسله تخریب می چسبونن و این نشون دهنده یه رابطه قلبی بین اونا از زمان طاغوت تا الآنه که ۳۵ سال از انقلاب اسلامی می گذره.

در نگاه شرعی هم در تقسیم بندی های اخلاق انتخاباتی و در حکم شرع «تخریب» زشت و مردوده و حضرات تخریب چی!! خواسته یا ناخواسته از شأن و موقعیت خود و خطی که ادعای پیروی از اون رو می کنن، می کاهند. در میدون تبلیغات انتخاباتی اون چیزی که مقبولیت پیدا می کنه، واقعیت هاست؛ اون هم واقعیاتی که از نوع فهم و مشاهده مردم باشه، چون در خیلی از امور واقعیت های ذهنی نامزد انتخاباتی نمی تونه در بخش فهم و درک مردم قرار گیرد.

یک مطلب دیگر:   اعلام آخرین رده بندی از سوی فدراسیون جهانی فوتبال

متأسفانه در شرایط حاضر، بخش مهمی از کاندیداها و طرفداران اونا، پایه تبلیغات خود رو بر مبنای «تخریب» قرار داده ان؛ بدون اینکه به این مهم واقف باشن که از یه سو، نظام رو در بخش های جور واجور زیر سؤال می برند و از طرف دیگه، درخشش «تخریب» حریف متوجه خود اونا می شه و در واقع اونا هم خود رو «تخریب» می کنن و هم به نظام آسیب می رسونن.

انتخابات مخصوصا انتخابات ریاست جمهوری، در میدون و پهنه ای بسیار گسترده انجام می شه و اگر نامزدهای انتخابات، تموم وقت مشغول تبلیغات ایجابی در این میدون ها باشن بازم واسه پوشش همه میدون ها در مضیقه کمبود وقت قرار می گیرند، حال چیجوریه که با وجود پردامنه بودن مسائل انتخابات و کمبود وقت بعضی نامزدها، وظیفه اصلی خود رو فراموش کرده ان و یه سره مشغول «تخریب» نتیجه های انقلاب هستن.

اگه تا الان کم تصوری از «تخریب» حریف و اثر اون بر آرا بود (که اگه بود اشتباه بود) در وضعیت جدید که شرایط کشور واسه همه روشنه، اون تصور به کلی باطل شده و یقیناً تبلیغات «تخریبی» اثر عکس داره.

البته آیت ا لله هاشمی رفسنجانی اون طور که مشی دینی و سیاسی شونه و در بیانیه اعلام حضور هم تأکید کردن، عدل و میونه روی دینی و ملی رو پایه برنامه های خود قرار داده و مطمئناً این اصل اسلامی و انسانی در جواب به تخریب ها هم رعایت می شه و گویندگان و نویسندگان که قصدشون در ورود به مقدمات انتخابات، خلق حماسه سیاسیه، خوب می دانند که نردبون سازی از آبروی افراد در رسیدن به قله افتخار، عین رسوایی و بزرگ ترین شکست اخلاقیه که در هیچ مکتب دینی و مرام عقلی پسندیده نیس و بی آبرویی بیشتر اقدام رسانه های مغرض در ساختن مصاحبه های دروغین، نقل قول های کذب، شایعه سازی ها و دستکاری واقعیاته که واسه به قدرت رسیدن یه شخص یا گروه، ذات انسانی و آخرت خود رو خراب و خراب می کنن که باید روزی در پیشگاه خدا و خلق خدا پاسخگوی این گونه اعمال ضد اسلامی و انسانی خود باشن. انشاءالله

این اطلاعیه با امضای مسئول دفتر اکبر هاشمی رفسنجانی از طرف روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شده.

noindex

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *