اسفند ۱۱, ۱۳۹۹

اعتراف های تکان دهنده برده جنسی داعش

زن داعشی

زن ۲۰ ساله ایزدی که به شکل وحشیانه ای به دست داعش مورد آزار جنسی قرار گرفته، میگه: متجاوز اون یه آمریکایی سفید پوست بوده.

به گزارش جام جم آنلاین این زن ایزدی که نخواست اسمش معلوم شه ، میگه شکنجه گرش مردی سفید پوست بوده که داعشیا اونو “ابو عبدالله آمریکایی” صدا می کردن.

برده جنسی فرار کرده از داعش میگه اون در شهر سنجار در شمال باختری عراق با ده دختر ایزدی دیگه به اسارت گروه های تندرو در اومد و بعد در سوریه با بالاترین قیمت به حراج گذاشته شدن و خریدار اون ابوعبدالله آمریکایی بود.

آمریکایی متجاوز، به گفته زن ایزدی، مردی با پوست بسیار سفید و ریشا و موهای مشکی بود که می گفت در آمریکا ، شغلش معلمی بوده و همسر و دو بچه داره اما واسه پیوستن به داعش در سال ۲۰۱۳ به سوریه سفر کرده بود و اونقدر از دستگیر نشدنش مطمئن بود که میخواس واسه دیدن همسر و بچه هاش دوباره به آمریکا سری بزنه!

به گفته زن جوون، مرد آمریکایی، در بیست و چاری بعضی وقتا تا ۵ بار اونو آزار جنسی می داد اما زن در آخر از راه رابطه با یه گروه زیر زمینی که زنان و دختران ایزدی رو از چنگ داعش نجات میده، موفق به فرار شد و با این حال معمولا بیشتر زنان به اسارت گرفته شده ایزدی این شانس رو پیدا نمی کنن.

براساس آمارهای غیر رسمی داعش از مرداد امسال تا کنون ، ۳ هزار دختر رو در شمال عراق ربوده س و تنها تو یه ماه گذشته ۱۹ زن ایزدی به بهونه سر باززدن از بردگی جنسی واسه داعشیا، گردن زده شدن و به گفته یکی از مقامات سازمان ملل که در گفتگو با دیلی میل نخواست اسمش معلوم شه دختران ایزدی در عراق و سوریه مثل بشکهای بنزین خرید و فروش می شن و هر دختر ایزدی اسیر داعش ممکنه چندین بار فروخته شه تا جایی که بعضی از این دختران، بین ۶ صاحب جور واجور، دست به دست شدن. محبوب ترین دختران از دید خریداران برده داعشی، کودکان ۱ تا ۹ ساله هستن.

دیلی میل هم اینکه در اواسط این گزارش تصویری از یه آگهی داعشی منتشر کرده که نشون میده قیمت برده های جنسی رو که زنان مسیحی و ایزدی هستن ، نشون میده. بر مبنای این نرخا از نظر داعشیا، قیمت هر برده با افزایش سنش، پایین میاد. تعدادی از نرخای اعلام شده در این آگهی عبارتند از :

زنان ۴۰ تا ۵۰ ساله ، ۴۳ دلار

زنان ۳۰ تا ۴۰ ساله، ۷۵ دلار

زنان ۲۰ تا ۳۰ ساله، ۸۹ دلار

کودکان ۱۰ ساله تا زنان ۲۰ ساله ، ۱۳۰ دلار

کودکان ۱ تا ۹ ساله، ۱۷۲ دلار

هم اینکه در این آگهی نوشته شده که بجز ترکا، سوریا و کشورای عرب خلیج نشین، بقیه مشتریا حق دارن در هر خرید فقط سه برده بخرن.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

جام جم آنلاین داعش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *