اعتیاد متفاوت و جالب این زن ! عکس

مسابقات بسیاری در تلویزیون هست که شرکت کردن در اونا میتونه لحظاتی خوش رو به همراه داشته باشه اما نیاز به وقت آزاد و خالی داره تا برنامه ها رو دنبال کرده و در اونا شرکت کنین. از این مسابقات می تونه در روزنامه و مجله ها هم دید. با همه این توصیفا بازم شانس باید همراه هر کسی باشه تا در مسابقات برنده شه.

“کیم سرال” که به همراه شوهر خود کتاب فروشی می کنه یکی از افرادیه که اعتیاد خاصی به مسابقات بخت آزمایی و تلویزیونی داره اون تموم اوقات فراغت خود رو در حال مسابفه دادن در تلویزیون یا پر کردن جدولای مجلاته و در بیشتر مواقع هم برنده این مسابقات بوده!

women

این خانوم ۵۰ساله واسه اولین بار در سال ۱۹۸۹ تو یه مسابقه تلویزیونی شرکت کرد و تونست جایزه اصلی اون رو به دست آورد و از همون زمان اعتیاد عجیبی به این مسابقات گرفته.

اون روزانه در ۱۰۰ مسابقه و رقابت و بخت آزمایی شرکت می کنه.

شرکت کردن در همه این مسابقات واسه این خانوم در کنار عنصر شانسه چون اون در خیلی از مسابقات برنده هم می شه. اون تابه حال جوایزی مانند: سفر به هاوایی، سفر به شهردیزنی، تلویزیون، کنسول بازی و مقداری پول نقد و … کسب کرده.

خانمر “سرال” میگه از سال ۱۹۸۹ تا حالا جوایزی که دریافت کرده ارزشی ۱۰۰ هزار پوندی داشتن. اون همه جوایز خود رو هم خوب نگه داری میکنه مثلا قهوه سازی که ۲۰ سال پیش برنده شده رو هنوز استفاده می کنه. اون می خواد تا انتهای عمرش شرکت در مسابفات رو ادامه بده.

women2

باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *