افراد مشهوری که از موبایل استفاده نمی‌کنند+عکس

خیلی از مردم حتی نمی تونن ساعتی از گوشی موبایل خود دور باشن و در زمان های جور واجور گوشی موبایل مانند بخشی از اعضای بدنشون به اونا چسبیده این درحالیه که بعضی ها اصلا از این وسیله خوششون نمی آید.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر ؛ گوشی موبایل امروزه یکی از چیزای مهم زندگی آدمهاست طوری که خیلی از مردم حتی بدون تلفن همراهشون نمی تونن واسه یه مدت جایی برن. اما این وسط بعضی افراد مشهور بهتر می دونن از گوشی موبایل و حواشی اون دور باشن.

کریستوفر نولان

باورش سخته اما «کریستوفر نولان» یکی از بهترین کارگردانان و نوابغ هالیوود رابطه اش با تکنولوژی اصلا خوب نیس. طوری که این کارگردان حتی یه گوشی موبایل شخصی واسه خودش نداره. این کارگردان ۴۴ ساله که تازگیا در فیلم علمی تخیلی «installer» مخاطبانش رو به فضا برد حتی باور نداره که با داشتن ایمیل می تونه کاراش رو راحت تر جلو ببره. فیلم آخر آقای نولان که سراسر با به کار گیری تکنولوژی روز سینما ساخته شده تا الان در سراسر جهان ۴۲۶ میلیون پوند فروخته. اما ایشون  عقیده داره داشتن حتی موبایل فرصت فکر کردن و تمرکز رو از ایشون می گیرد. نولان یکی از خوش شانسی هاش رو کار مداومش می دونه و میگه که همیشه آدمایی که با اونا کار داره دور و برش هستن.

جانی دپ

j-d-johnny-depp-19451420-1280-960.jpg

بازیگر فیلم های « کارخانه شکلات سازی»، «ادوارد دست قیچی» و «دزدان دریایی کارائیپ» هم دوست نداره گوشی موبایل داشته باشه. چون نمی خواهد تموم وقت در دسترس باشه. اما به نظر آقای بازیگر به کار گیری اینترنت بسیار جذابه چون اون رو یه راه باحال واسه ایجاد رابطه می دونه. جانی دپ میگه که بهتر می دونه دوستانش واسه رابطه با ایشون از راه اینترنت دست به کار شن.

آنجلینا جولی

fun279.jpg

هنرپیشه معروف هالیوود دلیل جالبی واسه نداشتن موبایل داره. این خانوم واسه اینکه از دست مزاحم تلفنی هاش که بیشتر هواداران تیفوسی خودش و همسرش آقای پیت هستن عزمشو جزم کرد این وسیله ارتباطی رو کلا کنار بزاره تا هم خیال خودش و هم خیال هوادارانش رو راحت کرده باشه.

ولادیمیر پوتین

552AF90C-B134-4265-B27E-99F8DEEDF66E_mw1024_s_n.jpg

قوی ترین مرد روسیه گوشی موبایل نداره تا از سیاستمدارانی باشه که بدون این وسیله ارتباطی زندگی می کنن. آقای پوتین در ماموریتا و سفرها واسه تماسای فوری از موبایل همراهانش استفاده می کنه و خودش شخصا یه گوشی موبایل جداگونه نداره. یکی از دوستان پوتین تو یه برنامه تلویزیونی دلیل نداشتن گوشی موبایل رو خارج از دسترس بودن رئیس جمهور روسیه بیان کرد و گفت آقای پوتین اگه گوشی موبایل داشت همیشه زنگ میخوره و مجبور بود به همه اونا جواب دهد. اما به نظر خیلی از خبرنگاران پوتین به دلایل امنیتی از این وسیله استفاده نمی کنه چون ممکنه مکالمات ایشون از راه دستگاه های جاسوسی شنود شه.

آنگلا مرکل

n00059462-b.jpg

به دنبال اخبار منتشر شده مبنی بر شنود مکالمات آنگلا مرکل بالاترین جایگاه بزرگ آلمان بوسیله سازمان جاسوسی آمریکا، «جورج الارد» بازرس کل آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) مدعی شد گزارشای مطرح شده در مورد شنود مکالمات تلفنی خصوصی «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان بوسیله این سازمان غلطه. الارد در جواب به این موضوع در جمع دانشجویان دانشگاه پرینستون گفت: « اگه شما صدراعظم آلمان باشین، اصلا اجازه داشتن گوشی موبایل ندارین.» با این حال مرکل طی تماسی با باراک اوباما از اقدامات NSA انتقاد کرد. اما دقیقا معلوم نیس خانوم مرکل در آخر موبایل داره یا نداره.

باراک اوباما

635460325249959199.gif

«جرج آلارد» بازرس کل آژانس امنیت ملی آمریکا در یکی از سخنرانیای خود اعلام کرد «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا گوشی موبایل شخصی نداره. اون در ادامه سخنانش گفت با اینکه هیچ کشوری قدرت جاسوسی آمریکا رو نداره. شاید اوباما هم مانند همتای روسیاش به دلایل امنیتی گوشی موبایل رو کنار گذاشته اما این بار از دست نیروهای خودی!

خسروسینایی

2-1-201471317405.jpg

کارگردان مطرح کشورمون هم طی مراسمی اعلام کرد که موبایل نداره. سینایی در اردیبهشت سال ۹۲  وقتی واسه اهدای جایزه نفر اول فیلم و عکس همراه تهران روی صحنه اومد گفت: «هنر سینما و کار با همین دوربینای موبایل واسه اونا که حتی هنرمند هم نیستن به ما زندگی خلاقی می ده که میتونیم با اون قشنگ تر زندگی کنیم. البته من آدم بی موبایلی هستم  اما به عکس علاقمندم.»

محمدعلی کشاورز

108388_477.jpg

هنرمند پیشکوست کشورمون و بازیگر فیلمای موندگار «پدرسالار» و «دلشدگان» نه فقط گوشی موبایل نداره بلکه در خونه اش اثری از تلویزیون و اینترنت هم وجود نداره تا به دور از تکنولوژی و رسانه زندگی کنه.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

noindex خبرگزاری مهر مطالب باحال روز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *