دی ۲۹, ۱۳۹۹

افراد مشهور چگونه پول خود را سرمایه گذاری میکنند ؟

بازیگران و خوانندهای معروف پولشون رو کجا سرمایه گذاری میکنن؟

اگه فکر می کنین بازیگران و خوانندها بخاطر درآمدهای کلانی که دارن احتیاجی به سرمایه گذاری ندارن اشتباه می کنین. ما اینجا هنرمندانی مثل آشتون کاتچر ، لیدی گاگا ، و … داریم و به شما می گیم که این سلبریتیا پولهایشان رو کجا سرمایه گذاری می کنن.

 

آشتون کاتچر:

 

این بازیگر جوون پولهای خود رو در راه اندازی سایتای اینترنتی سرمایه گذاری می کنه. یکی از مشهوریترین اقدامات اون خرید شبکه اینترنتی Skype بود ، معامله ای که ۲.۸ میلیارد دلار براش هزینه برمی داشت و دیگری سرمایه گذاری در شبکه خدمات مایکروسافت که ۸ میلیارد دلار هزینه در بر داشت.

کاتچر قسمت بزرگ درآمد خود رو در شبکه های اینترنتی و راه اندازی خطوط هواپیمایی سرمایه گذاری می کنه.


جاستین تیمبرلیک:

 

جاستین جا پای “شون پارکر” گذاشته، سرمایه گذار رسانه اجتماعی که در سال ۲۰۱۰ فیلم “شبکه اجتماعی” رو جفت و جور کنندگی کرد.

تابستون گذشته جاستین تمیبرلیک بنگاه “رسانه قاره ” رو ساخت. اون واسه این کار ۳ میلیون دلار هزینه کرد و نقش اصلی و موثر شبکه Myspace هم هستش.این هنرپیشه و خواننده جوون سرمایه گذار موفقی هم هست.اون یه شرکت تولید و طراحی لباس هم داره و یه شرکت جفت و جور کنندگی ضبط و پخش آلبومای موسیقی رو هم داراه.

 

کیم کارداشین:

 

کیم کارداشین دختر “رابرت کارداشین” وکیل معروف “اون. جی سیمپسون” است. کیم کارداشین و سه سرمایه گذار و بنیانگذار ShoeDazzle که کار خرید و فروش اینترنتی کفش رو انجام میدن کار خود رو از سال ۲۰۰۷ شروع کردن. این سایت ۳ میلیون نفر مشتری داره و طی سالیان گذشته کار خود رو گسترش داده و کیف دستی، جواهرات و کفش به فروش میرسونه.این سایت به تارگی ۴۰ میلیون دلار در شرکت Andressen Horowitz که پروفایل سایتایی مانند فیس بوک ، فور اسکوئر ، گروپن ، اسکایپ و توئیتر رو ساخته سرمایه گذاری کردن.

 

لیدی گاگا:

خواننده عجیب و غریب پاپ آمریکا “لیدی گاگا” هنرمند دیگه ایه که پول خود رو در مورد صنایع نوپا خرج میکنه مانند اشتون کاتچر؛ اون تازگیا در شرکت Backplane وب سایتی واسه طراحی آنلاین شرکتا در زمینه های ورزشی و موسیقی سرمایه گذاری کرده. این شرکت بیشتر از ۱ میلیون دلار از یکی از سرمایه گذاران خود بوسیله گوگل راه اندازی شده.

این اولین سرمایه گذاری لیدی گاگا در مورد تکنولوژی نیس. این خانوم تاجرهنرمند در مورد بازیهای کامپیوتری Zynga هم سرمایه گذاری کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *