اسفند ۹, ۱۳۹۹

افزایش حقوق سربازان به زودی !

عکس سربازی - افزایش حقوق سربازان به زودی

کامران گفت: نیروهای مخلص انتظامی وقتی که ما در صلح هستیم در مرزهای کشور بازم شهید می دهد و با جانفشانی تموم از این آب و خاک مواظبت می کنن.

فارس: نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: به دنبال تصویب طرحی در مجلس هستیم که حقوق سربازان وظیفه رو تا ۲۵۰ هزار تومن افزایش می دهد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس این استان، حسن کامران به مناسبت هفته نیروی انتظامی گفت: تصویب طرح تغییر نظام وظیفه در مجلس شورای اسلامی در وضعیت معیشتی و کارکردی سربازان تغییر ایجاد می کنه و سقف حقوق سربازان رو تا ۲۵۰ هزار تومن افزایش می دهد.

ایشون اضافه کرد: توقع داریم جوانان از فضای جفت و جور شده خوب استفاده کنن و دیگه به نظام وظیفه با دید وحشت و ترس نگاه نکنن، بلکه واسه رفتن به خدمت سربازی علاقه مند باشن.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی هم اینکه بیان داشت: ساماندهی مرزها بوسیله نیروی انتظامی موجبات امنیت و آرامش کشور رو جفت و جور می آورد.

ایشون گفت: باید از تلاش و زحمات نیروی انتظامی در ساماندهی مناطق مرزی تقدیر کرد چون که به همت نیروی انتظامی امروز وضعیت مرزها نسبت به گذشته بهتر شده و امنیتی دوبرابر رو در کشور حاکم کرده.

ایشون در جلسه تعامل مجمع نمایندگان اصفهان با فرمانده انتظامی این استان اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی تا الان هماهنگی خوبی با نیروی انتظامی داشته و این همراهی بازم ادامه داره.

کامران گفت: نیروهای مخلص انتظامی وقتی که ما در صلح هستیم در مرزهای کشور بازم شهید می دهد و با جانفشانی تموم از این آب و خاک مواظبت می کنن.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به افزایش بودجه تامین امنیت در مرزها اشاره کرد و اضافه کرد: بیشتر از ۱۰۰ میلیارد تومن اعتبار به ساماندهی مرزها اختصاص یافته که این رقم چهار برابر بودجه های گذشته.

ایشون تاکید کرد: نمایندگان مجلس باید بیش از پیش تامین و رفاه معیشت کارکنان نیروی انتظامی مهم بدوننش و در تدوین برنامه پنجم پیشرفت از هم حالا ساخت منازل سازمانی در مرزها واسه کارکنان نیروی انتظامی رو مد نظر داشته باشن.

کامران در مورد وضعیت تعیین تکلیف ماده ۴۷ لایحه راهنمایی و رانندگی اضافه کرد: درصدد پیگیری واگذاری این بخش به نیروی انتظامی هستم و از دیگر نمایندگان هم می خواهیم تا در مورد واگذاری اون به نیروی انتظامی رای بدن.

جمع آوری : سرگرمی و تفریحی آلامتو

به نقل از : asriran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *