افشاگری بازیگر فیلم اهانت‌ آمیز به ساحت پیامبر (ص)

حضرت محمد

بازیگر فیلم توهین آمیز به ساحت پیامبر اکرم(ص) در مصاحبه ای اعلام کرد، همه بازیگران این فیلم گول مالیده شدن و کارگردان فیلم واسه چیزی که مرتکب شده، باید در محضر خدا جوابگو باشه.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با گذشت چند روز از منتشر کردن بخشایی از فیلم توهین آمیز «بیزاری از مسلمانان» در سایت یوتیوب که عکس العملای شدید مسلمانان در سراسر جهان رو به دنبال داشت، نشریه هالیوود ریپورتر با یکی از بازیگران اصلی این فیلم به گفت وگو پرداخت.

 

«کیندی لی گارسیا» که در ویدیوی ۱۴ دقیقه ای موجود در یوتیوب نقش مادر دختر ۱۲ ساله ای رو که قراره با پیامبر اسلام (ص) ازدواج کنه، اجرا می کنه، در این مصاحبه به روشنی اعلام کرد، هیچ نامی از پیامبر (ص) در این فیلم نبرده و این بخشا بدون اطلاع بازیگران در مرحله پس از تدوین به فیلم اضافه شده.

 

اون با اشاره به اینکه پس از حوادث پیش اومده به دنبال نمایش بخشایی از این فیلم توهین آمیز، شغل اصلی اش ـ نگهداری کودک ـ رو که تنها منبع درآمدش بوده از دست داده اعلام کرد، همه بازیگران قرار بود در پروژه ای به نام «جنگجویان صحرا» بازی کنن که شخصی به نام «سام باسیلی» مسئول امور مالی و جذب بازیگر در اون بود.

 

ایشون بدون اشاره به نام سازندگان فیلم، به حضور اسمای بزرگ در سمت کارگردان و جفت و جور کننده در این پروژه ی فیلم اشاره کرد، اما نویسنده فیلمنامه رو فردی به نام «سام باسیلی» معرفی کرد که سه دستیار داشته که دو تن از اونا افراد مشهوری هستن.

 

«گارسیا» هم اینکه با اشاره به این نکته که از نگاه اون تموم بازیگران فیلم گول مالیده شدن، گفت: دیالوگایی روی بخشایی که من در فیلم صحبت کردم گذاشته شده که من هیچ اطلاعی از اونا ندارم و این یه عمل نفرت انگیزه. من نسخه اصلی دیالوگای فیلم رو در اختیار دارم و صحبتایی که از طرف من در فیلم به نمایش درآمده، حرفایی نیس که من گفته باشم و این حتی صدای من هم نیس.

 

گارسیا هم اینکه اعلام کرد: صبح روزی که اعتراضات در لیبی شروع شد، با «باسیلی» تماس گرفتم و از اون درباره این کار توضیح خواستم. اما اون در جواب گفت که به دنیا بگم من (گارسیا) بی گناه هستم. اون هنگام ساخت فیلم مدعی شد یه مصریه، اما حالا میگه یه اسرائیلیه که هدف از این کارش رو خسته شدن از اقدامات مسلمانان افراطی اعلام کرده!

 

ایشون هم اینکه گفت که فیلم «بی گناهی مسلمانان» قرار بود به مدت دو ساعت ساخته شه و هنوز ساخت فیلم به پایان نرسیده و بخشی که در یوتیوب هست، صحنه هایی از بخش اول فیلمه.

 

گارسیا در آخر به این موضوع اشاره می کنه که به اون گفته شده بود فیلمی که در اون در حال بازیه، «جنگجویان صحرا» نام داشته و به زندگی سربازان صحرانشین در ۲۰۰۰ سال قبل می پردازه.

 

چگونگی تولید این فیلم توهین آمیز و سخیف هنوز معلوم نیس. اما سام باسیل در مصاحبه تلفنی با “وال استریت ژورنال” خود رو یه واسطه اسرائیلی- یهودی فعال در فروش و خرید مسکن معرفی کرده که با جمع آوری ۵ میلیون دلار از ده ها یهودی آمریکایی این فیلم توهین آمیز نسبت به ساحت پیامبر اسلام (ص) رو در کالیفرنیا ساخته.

ایسنا