اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۰

افشاگری دختر صدام از ماجرای دستگیری پدر

رغد صدام نوشت: بابام پیش یکی از دوستانش بود و حتی پناهگاهای زیر زمینی براش درست کرده بودیم ، دوست بابام به بهونه خرید به بازار رفت ، اون پس از نیم ساعت در راه برگشت بود که نیروهای آمریکایی به محل سکونت بابام حمله کردن.

خبرگزاری “النخیل عراق”، به نقل از فیس بوک رغد صدام نوشت: اون( صدام) در منزل یکی از دوستانش در شهر “دور” در استان صلاح الدین و در نزدیک یکی از کاخای ریاست جمهوری هست، صاحب منزل از دوستان مورد اعتماد بابام بود.

ایشون اضافه کرد: نمی خوام نام صاحب منزل رو ذکر کنم، اون زمان در همین منزل دو تن از محافظان شخصی بابام که از افراد بسیار نزدیک به اون بودن حضور داشتن و هدفشون این بود که بتونن مقاومت علیه آمریکا رو فرماندهی کنن.

رغد صدام گفت: اونا با این وجود نمی خواستن سربار صاحب خونه باشن به خاطر همین هم موتور سیکلت و هم اسب آماده کرده بودن تا درصورتی که نیروهای آمریکایی از راه آبی به سمت پناهگاه اونا میان بتونن با به کار گیری راه های کشاورزی از منزل خارج شن اگه قایقی هم آماده کرده بودن تا درصورت حمله نیروهای آمریکایی از خشکی بتونن از راه آبی فرار کنن .

ایشون گفت: بابام گفته بود همه تصمیمات رو فکر کردیم حتی پناهگاه زیر زمینی درست کردیم که مثل پناهگاههاییه که در دوران جنگ عراق و ایران بنا کرده بودیم… آمریکاییا واسه دستگیری بابام جایزه کلانی تدارک دیده بودن و این مبلغ کلان واسه همه وسوسه انگیز بود.

رغد نوشت : یه هفته گذشت تا دوست بابام به بهونه خرید به بازار رفت، اون پس از نیم ساعت در راه برگشت بود که نیروهای آمریکایی به محل سکونت بابام حمله کردن، یکی از نگهبانان چند بار فریاد زد، آمریکاییا دارن میان… نیروهای آمریکایی تنها چند نظامی معمولی بودن. این نظامیان ممکن نبود بدون خیانت دوست بابام بتونن مکان اختفای بابام رو پیدا کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *