دی ۳۰, ۱۳۹۹

افشاگری کریم باقری در مورد سفر به آمریکا با پول کمک های مردمی

یه چند وقت پیش کریم باقری واسه کمک به زلزله زدگان آذربایجان پیش قدم شد و با حضور در باشگاه های جور واجور و حضور در بازار تهران و تبریز مبلغ زیادی جمع آوری کرد.

باقری که یه مدت به آمریکا سفر کرده بود امروز به تبریز رفت تا مبلغ جمع شده رو هم جهت با ساخت و ساز واسه زلزله زدگان هزینه کنه.

کاپیتان قبلی پرسپولیس امشب با فرمانده سپاه این شهر جلسه داره تا مکانی مناسب واسه شروع ساخت و ساز در مناطق زلزله زده به ایشون معرفی کنن.

پس از سفر باقری به آمریکا بعضی از همشهری و هم بازیای قبلی این بازیکن مانند سیروس دین محمدی سفر ایشون به آمریکا رو به جمع آوری کمکای نقدی واسه زلزله زدگان ربط دادن و این تصور رو ساختن که باقری مبلع جمع آوری شده رو هزینه سفر خود کرده!

کاپیتان قبلی تیم ملی در این مورد گفت: «مصاحبه های دوستانم رو خوندم. نمی دونم هدفشون چی بوده اما امیدوارم بی منظور گفته باشن. اونا هم به من در جمع آوری این مبلغ کمک کردن.»

ایشون تاکید کرد: «مبلغ ۲۵۸ میلیون تومن قبل از سفر به آمریکا جمع آوری کرده و به حسابی در بانک پارسیان منتقل کردم و در این مدت یه میلیون و سیصد هزار تومن هم سود به اون تعلق گرفت. اگه دوستان بخوان پرینت حساب نامبرده رو به همه نشون میدم تا کسی فکر بد به سرش نزنه. البته اظهارات یکی دو نفر دلیل نمی شه تا دلسرد شوم و راهی که شروع کردم رو ادامه میدم.»

جام نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *