افشای اسامی ۲۲ هزار عضو داعش

daesh

یه عضو جدا شده داعش اسنادی رو معلوم کرد که شامل اطلاعات شخصی ۲۲ هزار عضو این گروه بود و نشون می دهد که اعضای داعش از ۵۱ کشور جور واجور از جمله انگلیس به این گروه تروریستی ملحق شده ان.

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، این اسناد شامل اسامی و شماره تلفن ها و القاب (اسامی اونا در گروه) ۲۲ هزار تن از اعضای داعش و روابط خانوادگی اونا هستش که از فرم های درخواست اونا واسه پیوستن به داعش به دست آمده.

این اسناد هویت تعدادی از اعضای داعش رو معلوم می کنه که قبل از این هویت شون در انگلیس، کشورای شمال اروپا، خیلی از کشورای خاورمیانه، آفریقای شمالی، آمریکا و کانادا نامعلوم بود.

طبق این اسناد که از رئیس مرکز امنیت داخلی داعش به سرقت رفته، خیلی از نیروهای پیوسته به داعش در زمان های جور واجور از نقاط پر افت و خیز و جنجالی چون یمن، سودان، تونس، لیبی، پاکستان و افغانستان عبور کرده ان.

هم اینکه براساس پرونده ای به نام “شهدا” که در میون این اسناد کشف شد، اسامی اعضای پیوسته به داعش که به اجرای عملیات انتحاری مایل بودن و در همین زمینه تحت آموزش قرار گرفتن، معلوم شد.

مشخص شد که بعضی از شماره تلفن های موجود در این لیست ها هنوز مورد استفاده قرار می گیرند. هم اینکه خیلی از این شماره تلفن ها واسه بعضی اعضای داعشه و یه سری های دیگه واسه خونواده هاشون.

شبکه خبری اسکای نیوز روی یه فلش مموری که از رئیس پلیس داعش به سرقت رفته بود، به بیانیه های یکی از اعضای داعش ملقب به ابوحامد رسید. ایشون اول از نیروهای ارتش آزاد سوریه بوده اما در این بیانیه ها اعلام کرده که به دلیل بعضی مسایل که در داخل گروه تروریستی داعش تماشاگر بوده، تصمیم به جدایی از این گروه گرفته.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

ایسنا داعش