افشای روابط پنهانی ورزشکاران المپیکی

حرص و تمایل به ایجاد روابط جنسی بین ورزشکاران المپیک لندن بیشتر از المپیکای گذشته س و انتظار میره تعداد روابط جنسی بین اونا زیادتر هم شه.

 

 

دروازه بان فوتبال آمریکا “هووپ سولو” در مصاحبه با روزنامه “دیلی میرور” گفته: حرص و تمایل به ایجاد روابط جنسی بین ورزشکاران المپیک لندن بیشتر از المپیکای گذشته س و انتظار میره تعداد روابط جنسی بین اونا زیادتر هم شه.

ایشون در ادامه گفت: من در المپیک سال ۲۰۰۸ پکن خود تماشاگر خیلی از روابطای جنسی مخفیانه بین ورزشکاران بودم، ولی در این مورد با هیچ روزنامه و رسانه ای مصاحبه نکرده و اسمی از اونا نبردم، چون که همه اینا جزء اسرار المپیکه و تموم شدنی نبوده و ادامه داره.

بنا به این گزارش، نویسنده ناشناسی امسال کتابی رو منتشر می کنه که در اون افتضاحات جنسی و بقیه مسائل ورزشکاران المپیک رو افشا می کنه، در بخشی از این کتاب به قاچاق و مصرف مواد مخدر و الکل به شکل بطریای آب بوسیله ورزشکاران المپیکی اشاره شده.

 

اون در ادامه اشاره به مهمانیای شبونه و روابط جنسی ورزشکاران المپیکی می کنه و می نویسه: احتیاجی به این نیس که شما کی هستین و از کدوم ملی بودن، خود دهکده المپیک آماده کننده همه موارد و از همه نوع واسه ورزشکارانه. ایشون واسه همه موارد مثالهای مستندی آورده.

در این کتاب آمده که ورزشکاران که در جوامع محکم (از دید ارزشها و هنجارهای اجتماعی) زندگی کردن مانند ورزشکاران کشورای اسلامی واسه کم کردن از انرژی زیادتر از اندازه خود مبادرت به اینجور روابطی نمی کنن.

بنا به گزارش روزنامه دیلی میرور ،میل و تمایل جنسی در میان ورزشکاران المپیک ۲۰۱۲ لندن از المپیک ۱۹۸۸ سئول به بعد شدیدا رشد داشته.

المپیک لندن جام نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *