بهمن ۵, ۱۳۹۹

افعی دم عنکبوتی، ترسناک‌ترین مار دنیا +عکس

خیلی از مردم دنیا ترس خاصی از مار و عنکبوت دارن. آمارها نشون میده که تعداد خیلی از مردم بیشتر از اینکه از مرگ بترسند از عنکبوت ترس دارن. حال فرض کنین ترکیب تو موجود بسیار ترسناک تبدیل به چی می شه.

“افعی دم عنکبوتی” ترسناک ترین مار دنیاست چون که در نگاه اول یه مار بسیار ترسناکه اما اگه کمی به جزئیات دقت کنین می بینید که دم این مار دقیقا مثل یه عنکبوته که ترسناک بودنش رو دوبرابر می کنه.

Spider-tailed-viper2

“ادی یانگ” در مورد این مار میگه:” ۹ سال پیش این مار واسه اولین بار در ایران رویت شد و تصاویری از اون گرفته شد اما حضورش روی زمین به دهه ۶۰ برمیگرده. در اون زمان یه نفر فقط این مار رو دیده بود و اطلاعات دقیقی در موردش نبود.”

ایشون هم اینکه در وبلاگ نشنال جئوگرافیک نوشته:” این دم بسیار عجیبه و وسیله اصلی مار واسه جلب توجه حیوانات دیگه هستش. معمولا به بدنه نارنجی یا خاکستری داره و با خارهایی که دورش روییده س به طور کامل مثل عنکبوت می شه.”

این مار واسه شکار در گوشه ای مخفی می شه و دمش رو میان خاک میذاره. وقتی که یه حیوان بی دفاع به خیال پیدا کردن عنکبوتی خوشمزه به دم اون نزدیک می شه با یه جهش و در کمتر از نیم ثانیه حیوان رو از پا در می آورد.

عکس مار

مار افعی دم عنکبوتی

Spider-tailed-viper

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران عکس مار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *