اقامتی لوکس در آفریقا؛ ۵ خانه‌ی سیاحتی برتر آفریقا کدامند؟

محل اقامت خوب میتونه بهترین تاثیر در تجربه ی گردشگری شما رو داشته باشه، دیدن زیباترین جاذبه های توریستی اگه با یه اقامت ناجور همراه باشه مطمئناً لذت بخش نخواد بود؛ اگه قصد سفر به قاره آفریقا رو دارین پس از همین الان محل اقامتی لوکس رو واسه خود در نظر بگیرین.

خونه های شخصی سیاحتی در آفریقا که ممکنه خیلی هم گرون نباشن، به طور قطع می تونن به شما فرصت تجربه یکی از بهترین سفرهای سیاحتی دنیا رو بدن. فرقی نمی کنه که فقط شما و همسرتون باشین و یا خونواده و دوستان شمام جمع باشن. در هر صورت، این خونه های سیاحتی شخصی، یه تجربه خوب در آفریقا رو واسه شما به ارمغان میارن. با داشتن سرآشپز، راهنمای شخصی و با امکانات کامل موجود در این خونه، می تونین همون اندازه استقلالی که هممون در تعطیلات لوکس خود انتظار اون رو داریم، داشته باشین. خیلی از این خونه ها در زیباترین نقاط آفریقا واقع شدن و اونقدر تجربه لذت بخشی رو به همراه دارن که مهمانان، هر ساله با خونواده های خود و دوستان بیشتری، به این نواحی برمی گردن. در این جا ۵ خونه ی شخصی سیاحتی و لوکس برتر آفریقا آورده شده. همه اونا در انتظار شما هستن تا به اون جا برید و بهترین تعطیلات عمر خود رو در اونا بگذرونین.

خونه sirikoi، واقع در منطقه Lewa کنیا

منطقه مواظبت شده حیات وحش Lewa در شمال کنیا، به عنوان یکی از اولین مناطق حفاظت شده ای می شناسنش که پیش قدم در مواظبت از کرگدنای مشکی و سفید بودن. این خونه شدیدا قشنگتر هستش و این شانس رو در اختیار مهمانان میذاره تا بتونن با ماشینای مخصوص و امن از حیات وحش دیدن کنن. خونه Sirikoi وصل به کمپ اختصاصی Sirikoiه. با سبک و سلیقه خاصی تزیین شده که هیچوقت دوست ندارین این محل رو ترک کنین. در عین حالا که لوکس و مجلله، محیطی خیلی صمیمی داره، پس شما به طور قطع میدونید که در تعطیلات هستین، غذا خوش مزه س و محیط ساکت و آرامش بخش. این در حالتیه که شما در زمان خوردن ناهار و شام، در دو قدمی خود می تونین فیلا رو در حال غذا خوردن ببینین.

راهنمایان حاضر در Sirikoi ، به شکلی استادانه بوسیله مالکین محل یعنی willie & Sue Roberts آموزش دیده ان. این دو نام که گفته شد، در صنعت گردشگری معروفیت زیادی دارن. خونه Sirikoi، نزدیک بهترین مکانای تفریحی کنیاه. این مکانای تفریحی، شامل پیست موتور چهارچرخ، پروازهای تفریحی به نقاط بکر و دور افتاده، سیاحت با ماشینای سفری به همراه تیم Willie، پرواز با هلی کوپتر به دریاچه های دوردست و بازدید از قبیله های جورواجور دوردست هستن. در داخل خونه Sirikoi، تعداد ۶ نفر می تونن بخوابن و اگه بخواین همه رو با خود ببرین، می تونین دیگه مهمونا رو در چادرا و یا در کلبه جای بدید.

خونه Mkombe، سرنگتی، تانزانیا

5 خونه برتر آفریقا

خونه Mkombe ، جدیدترین پیشنهاد Nomad Tanzaniaه، که بهترین نمایندگی سفرهای سیاحتی در تانزانیا هستش. در این خونه لوکس، ده نفر می تونن خیلی راحت بخوابن. اونا قبلا با کمپ Lomai Nomad کار می کردن، ولی دیگه با این کمپ رابطه ای ندارن. این خونه، تنها خونه شخصی در سرنگتیه که مخصوصا بین جولای و اکتبر، وقتی که حیوانات وحشی در حال مهاجرت هستن، دارای نمایی بی نظیره. Mkombe خونه ای بزرگ و اختصاصیه که فضای زیادی داره و همه می تونن خوب در اون استراحت کنن و یا در صورت ضرورت دور هم جمع شن. راهنمایان، در ماه های کثیر السفر، کارشون به بالاترین درجه خود می رسه و در Mkombe بین ماه های ژانویه و ژوئن که توریست زیادی در منطقه نیس، راهنمایی هم وجود نداره. البته در این ماه ها هم بازم طبیعت حیات وحش منطقه بی نظیره.

Tswalu Tarkuni، کالاهاری، آفریقای جنوبی

Tswalu یکی از املاک منحصر به فرد در آفریقای جنوبیه. اگه بخواین با یه «هاورکرافت» سبک اختصاصی، از کیپ تاون یا ژوهانسبورگ به اون جا برید، چند ساعتی زمان لازمه. در این جا شما دم عصاییا، شیره های یال مشکی و منظره هایی رویایی رو می بینید. «کالاهاری» تو یه لحظه می تونه عوض شه و اگه این قدر خوش شانس باشین که در زمان بارش رگباری اون جا باشین، تغییر یهویی مناظر رو با گله های وحشی مرغزار و جریانای آب که در همه جا جاری می شه، به چشم خود می بینید. Tarkuni در اصل خونه ملاکین بوده و به طور کامل دوباره بازسازی شده. الان درب اون به روی بازدیدکنندگان بازه، ولی با در نظر گرفتن دورافتادگی و دارا بودن ۵ سوییت استثنایی، بازم یه خونه اختصاصی مناسب واسه سفر حساب می شه. هر سوییت اون، الان دارای تختایی روبازه که شما می تونین در بین خواب در زیرآسمان پر ستاره، از تماشای ستارگان لذت ببرین.

سوئیتای zarafa Dhow، Selinda، بوتسوانا

5 خونه برتر آفریقا

سوئیتای Zarafa dhow با جنجال و تشویق زیادی پارسال راه اندازی شد و با نمای تالابی که در جلوی اون گسترده شده؛ دارای زیباییای خیره کننده ایه. از داخل سوییتا خوب می تونین از دیدن طبیعت حیات وحش لذت ببرین. غذاها در اون بسیار غنی و خوش مزه س. در این منطقه قشنگتر، زمین بزرگی واسه گشت و گذار به همراه راهنمایانی اختصاصی هست. سوئیتای Dhow به طور کامل اختصاصیه و با خونواده ای ۴ تا ۵ نفره، مطمئنا می تونین یکی از بهترین تجربه های جهانی سفری خود رو در منزلی شخصی تجربه کنین.

خونه Chitwa، Sabi Sands، آفریقای جنوبی

5 خونه برتر آفریقا

Sabi Sands قبلا به عنوان یکی از بهترین جاها واسه دیدن پلنگ معروفیت زیادی داشت. حال تصور کنین که شما منزل شخصی به طور کامل مجللی در این منطقه داشته باشین. مالکیت خونه Chitwa، واسه یکی از هنرمندان مشهور آفریقاییه. در نتیجه، عالی ترین دکوراسیون و مبلمان رو در این خونه فوق العاده قشنگتر می بینید. همه چیز متفاوت، منحصر به فرد، باحال و سرگرم کننده س. این خونه دارای سرآشپز مخصوص، راهنمایانی کارآزموده و کارکنانی صمیمی و خونگرمه. این ناحیه، از دید طبیعت حیات وحش بی نظیره و هر چند ممکنه با احتمال خیلی کم ماشینی در منطقه دیده شه، ولی به طور کامل متمدنه و مکانی بسیار عالی واسه تماشای پلنگ هم هستش.

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

جهانگردی مگلی