دی ۲۶, ۱۳۹۹

ال جی به دنبال ممنوعیت فروش تبلت سامسونگ در کره جنوبی

حالا دیگه وقت اون رسیده سوال کنیم هیچ شرکت تکنولوژی مطرحی رو می شناسین که در راهروهای دادگاه با سامسونگ دست به یقه نباشه؟ روز جمعه گذشته شرکت LG Display که بخش بزرگ سهام اون در اختیار صنایع ال جی الکترونیکز (تولید کننده اجناس اندرویدی) است، اعلام کرد با اقامه دعوا در دادگاه کره جنوبی به دنبال ممنوع بودن فروش تبلت گلکسی نوت ۱۰.۱ در این کشوره.

این کارخانه تولید کننده پنلای نمایشگر ادعا می کنه تبلت سامسونگ سه مورد از پتنتاشون در مورد تکنولوژیای صفحه نمایش رو نقض کرده. ال جی دیسپلی هم اینکه با این کیفر خواست به دنبال دریافت خسارت ۱ میلیارد دلاری از سامسونگ دیسپلی به دلیل نقظ پتنتا و حضور گلکسی نوت ۱۰.۱ در بازاره.

ال جی دیسپلی در بیانیه خود میگه: «از راه این دادخواست ال جی دیسپلی به دنبال توقف کامل فروش، تولید و واردات این محصول متخلف سامسونگه.»

می گن این دادخواست ال جی، پاسخی به شکایت هفته گذشته سامسونگ از این شرکت و طرح ادعای نقض ۷ پتنت LCD سامسونگ بوسیله شرکت ال جیه. رئیس ال جی دیسپلی گفته بود: «شنیده ایم که سامسونگ دیسپلی آخرین شکواییه اش رو به دادگاه داده. بعد از مطالعه اسناد، مقابله به مثلی رو ترتیب میدیم.»

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

ال جی سامسونگ نارنجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *