اما استون با «شکارچیان ارواح» همکاری نمی‌کند

emma_stone

یه چند وقت پیش در خبرها مطرح شده بود ، اما ً اما استون از فیلمنامه راضی نبوده.

اما استون می گوید در سومین قسمت مجموعه فیلم کمدی مهیج و ماجراجویانه «شکارچیان ارواح» بازی نخواد داشت و دعوت بازی در این کمدی مهیج رو رد کرده.

این بازیگر ۲۵ ساله سینما اعلام کرده پس از خوندن فیلم نامه، از نوع نقشی که براش در نظر گرفته شده بود، راضی نبوده.

استون که چند هفته قبل فیلم نامه رو گرفت بود، خیلی سریع اون رو مطالعه کرد تا هر چی سریع تر جواب جفت و جور کنندگان فیلم رو بده.

اما از دلایل امر پیداست که این فیلم نامه و نوع نقش و کاراکتر و ماجراجوییای ایشون درآن، نتونسته نظر اون رو به خود جلب کنه.

به گفته منابع نزدیک به این پروژه، جفت و جور کنندگان این مجموعه فیلم قدیمی به دنبال اون هستن تا سومین قسمت «شکارچیان ارواح» رو واسه سی امین سالگرد نمایش عمومی قسمت اول اون آماده کنن.

اولین قسمت این کمدی ترسناک و ماجراجویانه هشتم ژولای سال ۱۹۹۴ به روی پرده سینماها رفت. به خاطر همین، سازندگان اون تلاش دارن سومین قسمت اون رو در همین تاریخ در سال ۲۰۱۴ اکران عمومی کنن.

این در حالیه که بعضی منابع می می گن امکان تولید فیلم تا اون زمان امکان پذیر نیس و جفت و جور کنندگان فیلم شایدً کلید فیلم ورداری رو در سی امین سالگرد اکران عمومی اولین قسمت اون میزنن.

در عین حال، نبود موافقت اما استون واسه بازی در یکی از نقشای اصلی فیلم هم، می تونه تولید اون رو با مشکل رویرو کنه.

اما استونشرکت سونی که جفت و جور کننده این مجموعه فیلم پرفروشه، از چند سال قبل در فکر تولید قسمت سوم اون بوده و مدت هاست که بحث تولید این فیلم مطرحه.

خبر نبود حضور اما استون در فیلم، چندمین خبریه که طی یکی دو هفته گذشته درباره این پروژه قدیمی در رسانه های گروهی چاپ می شه و باعث مطرح شدن دوباره نام اون شده.

 حدود سه هفته قبل هم اعلام شد اما استون و جونا هیل دو بازیگر جوون سینما به جمع بازیگران قبلی و قدیمی قسمت سوم «شکارچیان ارواح» پیوسته ان.

 جفت و جور کنندگان فیلم این خبر رو تائید کردن و گفته شد این دو بازیگر جوون نقش فرزندان چند کاراکتر قدیمی این مجموعه فیلم رو بازی می کنن.

دان آرکاد، سیگورنی ویور، هارولد رامیس و ارنی هادسن بازیگران دو قسمت اول و دوم فیلم، در سومین قسمت اونم دوباره نقش های قبلی شون رو تکرار می کنن.

هنوز حضور بیل موری واسه قسمت سوم فیلم تائید نشده و مشخص نیس ایشون با سومین قسمت این مجموعه فیلم همکاری داره یا خیر.

شرکت سونی در مورد زمان شروع کار فیلم ورداری «شکارچیان ارواح» صحبتی نکرده و به درستی معلوم نیس چه وقتی کلید فیلم ورداری اون زده می شه.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، فیلم نامه فیلم تا حالا چند بار دوباره نویسی شده و آخرین بازنویسی اون مورد تائید جفت و جور کنندگان و بازیگران اصلی اون قرار گرفته.

ایوون ریتمن کارگردان سرشناس ژانر کمدی که کارگردانی دو قسمت اول و دوم «شکارچیان ارواح» رو انجام داده، واسه امر کارگردانی قسمت سوم اونم پشت دوربین این فیلم قرار می گیره.

اما استون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *