امل حجازی؛ خواننده معروف عرب، محجبه شد + عکس

امل حجازی

امل حجازی با منتشر کردن یه ترانه جدید که در ستایش حضرت محمد، پیامبر مسلمانان، خونده، با حجاب کامل در برابر دوربین ظاهر شده و عکس اصلی صفحه فیسبوک خود رو هم تغییر داده.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم آنلاین؛ یکی از موفق‎ترین خوانندگان زن دنیای عرب در چند دهه گذشته، امسال با اعلام بازنشستگی و تصمیمش واسه ادامه زندگی چون یه زن مسلمون معتقد، میلیون ها نفر رو در کشورای عربی حیرت زده کرده.

خانوم حجازی اولین آلبوم خود رو در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد و یه سال پس از اون با آلبوم جدیدش،زمان، به بالاترین جایگاه ستارگان پاپ لبنان ملحق شد.

اون در آخر دهه اول قرن بیست و یکم به یکی از بزرگترین هنرمندان دنیای عرب تبدیل شد.

آلبوم زمان اون یکی از پرفروش ترین آلبوم های تاریخ موسیقی به زبون عربی است. امل این آلبوم رو در سال ۲۰۰۲ منتشر کرد اما ماه سپتامبر گذشته با اعلام تصمیمش واسه بازنشستگی از دنیای حرفه ای موسیقی، میلیون ها نفر رو حیرت زده کرد.

اون در فیسبوک نوشته:«پروردگار در آخر دعای منو اجابت کرد… سال ها بود که من میان علاقه عاشقانه ام به هنر از یه سو و ستایش و پرستشم واسه نزدیکی به عقاید دینی ام، در درگیری بودم. من این درگیری داخلی رو سال ها در خودم داشتم تا در آخر خدا جواب نیایش های منو داد».

این ستاره دنیای پاپ در فیسبوک یه عکس با حجاب از خود منتشر کرده و اون رو تصویر اصلی صفحه خود کرده.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

جام جم آنلاین