امن ترین کشورهای جهان برای زندگی

canada

چه یه مسافرت چند هفته ای باشه و چه مهاجرت واسه زندگی آروم پیدا کردن کشوری که از نظر امنیت و رفاه در سطح بالایی باشه میتونه چالشای خاص خود رو داشته باشه.

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ طبیعیه که بخواین در زمان سفر و تفریح تون تو یه شهر یا کشور دیگه از امنیت کافی بهره مند باشین و در طول اقامت تون دوران آروم، راحت و خاطره انگیزی رو سپری کنین. بعضی کشورها ذاتا کشورای شلوغ و پر سر و صدایی هستن که اگه شما به دنبال آرامش و محیطی آروم هستین نباید به سراغ اونا برید. در پایین با بعضی از آروم ترینا آشنا شید. با ما همراه باشین.

ژاپن

ژاپن کشوری باحال با فرهنگ و مردم فوق العاده س و یکی از آروم ترین کشورای جهان حساب می شه. مردم ژاپن به خوش اخلاقی و تلاش شهره خاص و عام هستن. مردم این کشور بیشتر از مردم بقیه نقاط دنیا صادق، مودب و دارای رفتار دوستانه هستن. اونا هم اینکه بسیار منظم هستن و معمولا جامعه شون رو مهم تر از خودشون می دونن. این موارد باعث شده که مردم ژاپن یکی از پیشرفته ترین و پیشرفته ترین جوامع، بهترین فناوری و یکی از قوی ترین اقتصادای دنیا رو داشته باشن. هر ساله گردشگران زیادی واسه دیدن مناظر طبیعی و بناهای تاریخی ژاپن به این کشور سفر می کنن.

نروژ

طبق شاخص صلح جهانی، نروژ از آروم ترین کشورای دنیاس و مثل بقیه کشورای اسکاندیناوی، آمار پایینی در جرم و جنایت داره. این کشور به واسطه سرمایه گذاری منطقی اش در تولید نفت، تونسته طی قرن گذشته به اقتصاد قدرتمندی برسه. تعجبی نداره که نروژ از ثروتمندترین و گران ترین کشورای دنیا باشه.

کانادا

کانادا با برخورداری از یکی از بالاترین سطوح استاندارد زندگی در جهان، از دیگر کشورای امن و آروم دنیا هستن. کانادا به دلیل اقتصاد پویا، فرصتای شغلی زیاد و البته تواناییای فرهنگی، مقصد خیلی از مهاجران دنیاس. در سال ۱۹۷۱، کانادا بطور رسمی یه کشور چند فرهنگی شد. در این کشور مردم با فرهنگ های جور واجور از تساوی حقوق و آزادی بهره مند هستن. این هر نوع تبعیضی رو ریشه کن کرد و سطح احترام دوطرفه اجتماعی رو بالا برد. طوریکه وقتی به کانادا سفر می کنین، احساس می کنین در وطن خود نفس می کشید.

آدمایی که تازه وارد کانادا می شن از خدمات رایگان مانند کلاس های یادگیری زبون و کارگاه های آموزشی بهره مند می شن. به خاطر همین خیلی از مهاجران، کانادا رو به عنوان مقصد خود بر انتخاب می کنن. کانادا هم اینکه معمولا از مناقشات نظامی دور میشه و هزینه زیادی در امور نظامی صرف نمی کنه. این کشور مناظر طبیعی زیبایی داره که سالیانه گردشگران زیادی رو روونه کانادا می کنن.

بلژیک

بلژیک واقعا کشور کوچکیه اما یکی از بهترین و آروم ترین کشورای جهان حساب می شه. بروکسل پایتخت این کشور از زمان پایان جنگ جهانی دوم به مرکز سیاست جهانی دنیا تبدیل شد که درواقع مرکز اتحادیه اروپا هم هستش. مردم این کشور از استاندارد بالای زندگی، آموزش با کیفیت و البته سطح بالای خدمات بهداشت و درمان بهره مند هستن. بلژیک با در نظر گرفتن معماری باشکوه، بناهای تاریخی و هنری یکی از بهترین کشورها واسه بازدید علاقه مندان به تاریخه.

راه های جور واجور مهاجرت

مشکلات مهاجرت به بیرون مرز کشور

الی گشت جهانگردی مهاجرت