دی ۲۹, ۱۳۹۹

ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی

شروع یه کار و کاسبی اینترنتی در مقایسه با سرمایه گذاری در شرکتی که وجود فیزیکی یا دفتری در مرکز شهر داره از خطر خیلی کم تری برخورداره. از اون جایی که کار و کاسبی تون مبنایی اینترنتی داره، شما می تونین به مشتریان بالقوه بیشتری دست پیدا کنین و به صورت مجازی از هر کجا که بخواین کار کنین. با بعضی مهارتای ارتباطی و چندین سایت اصلی همراه با کمی علم حفظ و نگهداری، تقریبا هممون می تونیم یه کار و کاسبی اینترنتی راه اندازی کنیم و اونو به پیش ببریم و فقط در چند روز اونو راه بندازیم. در این مطلب ایده های پولساز کار و کاسبی اینترنتی رو به شما معرفی میکنیم.
سرمایه گذاری

سرفصل محتوا

 • ۱. واسطه اینترنتی بودن می تونه یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتی باشه
 • ۲. برند خودتون رو بفروشین
 • ۳. ساخت برنامه های کاربردی
 • ۴. ایجاد یه فروشگاه تجارت الکترونیک
 • ۵. مشاوره رسانه های اجتماعی
 • ۶٫ کارمند حرفه ای جداگونه
 • ۷٫ وبلاگ نویس متخصص
 • ۸٫خلق تمای وردپرس هم میتونه یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتی باشه
 • ۹٫ خرید و فروش سهام و فارکس
 • ۱۰٫ همکاری با تبلیغ کنندگان هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه
 • ۱۱٫ پول بگیرین و بنویسین
 • ۱۲٫ تحقیق انجام بدین
 • ۱۳٫ بازاریابی اینترنتی هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه.
 • ۱۴٫ دستیار مجازی بودن هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه
 • ۱۵٫ اینترنتی تدریس کنین و جلسه اینترنتی برگزار کنین
 • ۱۶٫ یه وبلاگ فهرستی از دست نوشته های کوتاه بسازین
 • ۱۷٫ فروش حراجی هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه
 • ۱۸٫برنامه های مربوط به ترفندهای خونگی یا خود کاری
 • ۲۲. شبکه تبلیغات آنلاین (اد نتورک)
 • ۱۹٫ خرید و فروش سایت
 • ۲۰٫ کپی رایتینگ (نوشتن محتوای تبلیغاتی)
 • ۲۱٫ راه اندازی بلاگ
 • ۲۲٫ مشاوره در مورد شبکه های اجتماعی
 • ۲۳٫ طراحی جلد کتابای الکترونیکی
 • ۲۴٫ نمونه خوانی
 • ۲۵٫ آزمایش سایت هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه
 • ۲۶٫ منتقد سایت
 • ۲۷٫ کارگزاری سرمایه گذاری مشاع
 • ۲۸٫ خدمات جمع آوری فهرست
 • ۳۳. استخدام و شکار آنلاین مغزها
 • ۲۹٫ خدمات رزومه نویسی
 • ۳۰٫تامین امنیت وب سایتا
 • ۳۱٫طراحی سایت واسه بقیه
 • ۳۲- ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک
 • ۳۳- متخصص تولید محتوا

۱. واسطه اینترنتی بودن می تونه یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتی باشه

یکی از راه های حیاتی واسه کسب درآمد اینترنتی اینه که واسطه شید. یه واسطه حتما کسیه که به ازای فروش اجناس واسه یه شرکت دیگه، حق العمل (کمیسیون) دریافت می کنه، چه در سایت خودشون اون محصول رو به فروش برسانند یا این کار رو از راه کانالای دیگری مانند سایت ebay بکنن. بهترین بخش اینه که احتیاجی نیس خودتون محصولی تولید کنین، فقط اجناس بقیه رو بفروشین.

مثلا، واسطه های آمازون می تونن پول خیلی خیلی از حق العمل به دست بیارن اگه روی اون کار کنن. خیلی راحت به عنوان یه شعبه فروش اجناس شرکت ثبت نام کنین و از لینک برگشت مخصوص تون استفاده کنین، و می تونین واسه هر محصول فروخته شده بدون این که قدم از قدم وردارین حق العمل بگیرین. ، شبکه های رابطه ای مانند shareasale یا کلیک بانک طیف خیلی از اجناس رو واسه ارائه دارن. بعضی از این موضوعات رقابتی مانند سلامت و شرط بندی می تونه آدما رو میلیونر کنه. یه واسطه اینترنتی بودن، می تونه روش عالی واسه خلق یه درآمد جانبی واسه شما و خونواده تون باشه.

۲. برند خودتون رو بفروشین

برندسازی یکی از ایده های کار و کاسبی اینترنتیه که خیلی راحت جواب میده. اگه استعداد خلق تصاویر منحصر به فرد دارین، احتیاجی نیس به خاطر ابتکارات تون جنجال به پا کنین. اگه میشه خیلی راحت حاصل دست تون رو بر یه محصول چاپ کرد، پس می تونین پول سازی کنین. طرحای تون رو در طیف خیلی از وب سایتا مانند کافه پرس بارگزاری کنین. اگه کسی اونا رو دوست داشته باشه، اون شرکت اونا رو چاپ می کنه و محصول رو تحویل میده. می تونین طرحای منحصر به فردی واسه تقویما، کتابا، تی شرتا، کیفا، کلاه ها، کارتای خوش آمدگویی، یا پوسترهایی بوجود بیارین و واسه فروش هر کدوم از اونا حق العمل دریافت کنین. بعضی از این سایتا عبارت هستن از Zazzle، Teespring و Lulu.

ایده

۳. ساخت برنامه های کاربردی

از اون جایی که تلفنای هوشمند همه جا هستن، درخواست واسه برنامه های کاربردی جدی و خلاقانه بیشتر از قبل به محبوبیت رسیده. بین بازار آندروید گوگل و بازار آی فون اپل، آدما هر روزه از وسایل زیادی استفاده می کنن. و، بیشتر اونا چپ و راست در حال فروش هستن. زمان گذاشتن واسه ایجاد و فروش یه برنامه تلفن هوشمند ممکنه ارزش زمان تون رو داشته باشه چون روشی بسیارسود رسون واسه پول سازی اینترنتیه. بهایِ ساخت واقعیِ برنامه های کاربردی تقریبا ناچیزه و هیچ گونه بهای ارسال یا انبار نداره، این حاشیه سود کلی تون رو گسترش میده. برنامه های کاربردی که خوب کار می کنن می تونن ماهانه واسه خالقان شون، هزاران دلار عایدی تبلیغاتی داشته باشن، این اونا رو به یکی دیگه از راهکارهای درآمد جانبی عالی تبدیل می کنه.

دلار

۴. ایجاد یه فروشگاه تجارت الکترونیک

بله داشتن یه فروشگاه آنلاین از اون ایده های کار و کاسبی اینترنتی بی نظیره. بدون راه حلایی مانند Shopify وWoocommerce هیچ وقت شروع یه فروشگاه اینترنتی که مال خودتون باشه با اینجور سرمایه کمی نمی تونست از این راحت تر باشه، با تشکر از راه هایی مانند پخش مستقیم بدون واسطه و انبارگردانی دیگه حتی لازم نیس درباره مواردی مثل تحویل یا انبارکردن جنسا نگرانی به دل تون راه بدین.

راه حل

۵. مشاوره رسانه های اجتماعی

شرکتای بزرگ و شرکتای کار و کاسبی ای می تونن به آسونی یه کارمند تموم وقت یا نیروی مشابهی رو واسه هماهنگی امور استخدام کنن تا حسابای کاربری توییتر، فیسبوک، و اینستاگرام شون رو به پیش ببره، ولی کار و کاسبی های کوچیک تر بیشتر مجبور هستن خودشون مدیریت کسب و کارشون رو واسه شبکه های اجتماعی به دست بگیرن. ولی، از اون جایی که بسیاری مسئولیتای دیگه هم دارن، خیلی از اوقات صاحبان کار و کاسبی، بسیار غرق در یا مشغول به وقت گذاردن بر پیشرفت راه و روش رسانه های اجتماعی شون هستن. به عنوان مشاوری واسه رسانه های اجتماعی، می تونین به طور مؤثری اونا رو در راه درست و با در نظر گرفتن تصمیمات ایده آل، به کار گرفتن برنامه ها، و ارسال محتوا با در نظر گرفتن مخاطبان هدف تون، هدایت کنین‍. پس، با رشد کسب و کارشون، شمام رشد می کنین.

۶٫ کارمند حرفه ای جداگونه

کار جداگونه از راه اینترنت یه روش عالی واسه متخصصینی در کار و کاسبی فردی شونه تا در کل به طیف بزرگی از مشتریان کمک کنن. چندین سایت کار جداگونه و پروژه محور به کسب و کارایی که به کمک دوبرابر احتیاج دارن اجازه میدن تا پروژه هاشون رو فهرست کنن. کار و کاسبیای کوچیک و آدمایی که جداگونه کار می کنن، طرحای اولیه، ایده ها، یا پیشنهاداتی ارائه می کنن، که در اون جا خریداران می تونن به آسونی اون چه میخوان و نیاز دارن رو انتخاب کنن. سایتایی مانند Elance یا ODesk تقریبا همه چیز رو تحت پوشش قرار میدن از جمله محتوا نویسی، ایجاد طرح گرافیکی، برنامه نویسی، و ورود داده ها.

۷٫ وبلاگ نویس متخصص

یکی از  ایده های کار و کاسبی اینترنتی که با هزینه کم می تونین راه اندازی کنین. اگه به نوشتن علاقه دارین و درباره موضوعات خاصی علاقه دارین، با ایجاد وبلاگ خودتون، سبک و راه و روش تون رو به سمع و نظر پولدارها برسونین. تأسیس وبلاگ خودتون نیازمند مهارتای رایانه ای و فنی زیادی نیس. با این حال، مهم اینه که بدونین متناسب با موضوعی که در مورد اون می نویسید، چه می گین. کم کم، کم کم مخاطبینی به دور خود جمع می کنین چون که مردم به تخصص و علم شما اعتماد می کنن.

پولدار

با جمع آوری پیروان زیاد، شما مجاز به سودآوری هستین که با جذب تبلیغ کنندگان کلیدی یا با حق العملایی که با فروش اجناس برندی دیگه (فرض کنین یه واسطه) می گیرین به دست میارید. وبلاگ نویسی یه کار و کاسبی بزرگه؛ از خانوم هیتر از سایت Dooce.com سوال کنین. اون یه مادره که هر روز در مورد فرزندان و حیوانات خونگی اش می نویسه و، فقط با کسب درآمد از وبلاگ نویسی، ماجراجوییای روزانه اش رو با موفقیت به یه کار و کاسبی سود رسون تبدیل کرده.

۸٫خلق تمای وردپرس هم میتونه یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتی باشه

با افزایش تعداد آدمایی که میخوان حضور اینترنتی شون رو پایه گذاری کنن فارغ از این که دلیل شون چیه، درخواست واسه تمای وردپرس و الگوهای وب سایتا رو به زیاد شدنه. استعداد طراحی سایت و کدگذاری HTML دارین؟ اگه این اینطوریه، می تونین از خلق تمای جذاب سایت پول خوبی به هم بزنین. اون تما رو بوجود بیارین و بعد اونا رو در بازارهای اینترنتی مانند ThemeForest و TemplateMonster بفروشین تا، بسته به اندازه استعدادتون، درآمد جانبی خوبی واسه خودتون داشته باشین.

۹٫ خرید و فروش سهام و فارکس

یکی از بهترین ایده های کار و کاسبی اینترنتیه. بعضی آدما پیوستن به بازار غیر قابل پیش بینیِ خرید و فروش سهام و فارکس رو تا حدودی خطری و خطرناک می بینن. ولی، اگه از کم شروع کنین و به جستجو در این مورد ادامه بدین تا اطلاعات و تجربه کافی در این میدون به دست بیارین، ممکنه ارزش وقتی رو که صرف اش می کنین، داشته باشه. در واقع، وقتی که یاد بگیرین چیجوری این کار رو انجام بدین می تونین به طور بالقوه سود بسیار خیلی از سهام و رد و بدل کردن ارزای خارجی به دست بیارین. هدف هر معامله گر موفق اینه که بفهمه کدوم سهام و کدوم ارز بیشترین افزایش یا کاهش رو در ارزش دارن. هر چی بیشتر این راهکارها و اصول رو یاد بگیرین، شک نداشته باشین پول بیش تری به دست میارید.

۱۰٫ همکاری با تبلیغ کنندگان هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه

اگه مالک یه وبلاگ یا سایت هستین، می تونین بخشی از فضای صفحه تون رو به تبلیغ کنندگان بفروشین و هر بار که از طرف مخاطبان هدف تون یا بازدیدکنندگان سایت تون بر این تبلیغات کلیک می شه به صورت جانبی پول به دست بیارین. حالا که مکان واقعی تبلیغات به طور کامل آزاده، ظرفیت عایدی از تبلیغات بها به ازای کلیک (CPC) بر اندازه ترافیک سایت تون و بها به ازای کلیک و اندازه کلیک (CTR) استواره. امروزه محبوب ترین روش واسه کسب درآمد از راه کلیکای تبلیغاتی، از راه  ادسنس گوگل یا تبلیغ کنندگان مشابهه. روشای دیگه تبلیغات مؤثر آنلاین، خبرخوان و بنرهای مستقیم رو شامل می شه.

۱۱٫ پول بگیرین و بنویسین

از ایده های کار و کاسبی اینترنتی پرطرفداره.  اگه مدیریت یه وبلاگ کمی درگیرکننده به نظر می رسه ولی هنوزم تمایل دارین علاقه تون رو به نوشتن در این راه ارضا کنین، می تونین واسه سایتا یا وبلاگای دیگری مثل PayPerPost،Textbroker، یا Helium بنویسین. هم اینکه، نوشتن یه کتاب الکترونیکی باحال هم ممکنه یه گزینه خوب دیگه باشه. کتابای الکترونیکی هیچ نسخه چاپی و هزینه ارسالی ندارن، که اونا رو به یه سرمایه گذاری مناسب تبدیل می کنه. اگه فردی هستین که مهارتای زبانی قدرتمندی دارین. می تونین یه ویرایشگر بالقوه باشین که مدیران سایتا با کمال میل به اونا پول میدن تا مقالات رو بخونن و ویرایش کنن و اشتباهات دستوری رو از نظر کپی ورداری اینترنتی اصلاح کنن.

۱۲٫ تحقیق انجام بدین

نمی تونین طراحی کنین، بنویسین یا وب سایتا رو کدگذاری کنین؟ مشکلی نیس. اجازه ندین این مسئله جلوی پول سازی اینترنتی تون رو بگیره. اگه در هفته چند ساعت زمان اضافه دارین، می تونین وظایف تحقیقاتی زیادی رو به جای دیگه آدما یا شرکتایی انجام بدین که خودشون نمی تونن واسه انجام اون کارا وقت بذارن. خیلی از سازمانا و کار و کاسبیای جور واجور آدمایی رو استخدام می کنن تا در مورد موضوعات خاصی تحقیق کنن یا هر روز در انجام بررسیای اینترنتی به اونا کمک کنن. شمام می تونین یکی از اینا باشین.

مشکلی

۱۳٫ بازاریابی اینترنتی هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه.

وقتی که یه سایت یا وبلاگ ایجاد شد و واسه اهداف سئو (بهینه سازی موتور جست وجو) بهینه شد، بازاریابی موتور جستجو (SEM) شروع می شه. ظرفیت کسب درآمد در این قسمت بزرگی زیاده البته به این شرط که بدونین چه می کنین. یه متخصص در مورد مدیریت سئو، مسئول بازاریابیِ موفق یه وب سایته و می تونه پیشرفت اونو به روشای مختلفی موجب شه. بعضی از این فوت وفنای پیشرفت ممکنه، فقط واسه این که چند مورد از اونا رو نام ببریم، شامل این موارد هستن: بازاریابی مقالات، نشون گذاری اجتماعی، پست گذاری در تالارهای گفت وگو، نشر اخبار منتشر شده، عرضه سایت تون به تعدادی از موتورهای جست وجو و راهنماها، و پست گذاری در وبلاگ. بیشتر کسب و کارا در ازای انجام این وظایف به کارکنان شون پولی نمی دن و عوضش بهتر می دونن تموم وظایف SEO و SEMشان رو برون سپاری کنن.

۱۴٫ دستیار مجازی بودن هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه

تقریبا هر کار و کاسبی کوچیکی واسه هدایت وظایف اجرایی روز به روزش، به کمک نیاز داره، ولی ممکنه حتما نخوان یه کارمند تموم وقت رو در منزل استخدام کنن تا این کار رو بکنه. دستیاران مجازی طیف متنوعی از وظایف رو انجام میدن که دستیاران سنتی یا منشیا معمولا انجام می دادن، از جمله هماهنگیای سفر، پرداخت صورت حسابا، یا مدیریت تسویه هزینه ها. دستیاران مجازی از منزل یا هرکجا که اتصال وای فای موجود باشه، فعالیت می کنن. اونا معمولا از راه تلفن، ایمیل، یا اسکایپ از طرف مدیرشون با مشتریان در تعامل هستن. یه دستیار مجازی چقدر می تونه پول بگیره؟ معمولا به اندازه تخصص و تجربه کلی اش بستگی داره.

۱۵٫ اینترنتی تدریس کنین و جلسه اینترنتی برگزار کنین

درخواست واسه مربیان زیاده چه مربی اینترنتی و چه مربی غیراینترنتی. پس، اگه استعدادی دارین و دوست دارین به بقیه کمک کنین تا از استعدادشون استفاده کنن، یه معلم اینترنتی شید تا در وقت آزادتان درآمد مضاعفی به دست بیارین. تنها چیزی که نیاز دارین اینه که در بخش کاری تون حرفه ای باشین و علاقمند باشین تا چند ساعتی در هفته رو به بقیه کمک کنین. سایتایی مانند Tutor.com و TutorVista مکانایی هستن که می تونین ثبت نام کنین و به عنوان یه مربی کم کم معروفیت خوبی به هم بزنین. اگه واقعا خوب باشین، می تونین سخنرانی، جلسه یا جلسه اینترنتی برگزار کنین که به صورت اینترنتی ارسال می شن. دانشجویان دانشگاه و کالج همیشه تمایل دارن واسه رسیدن به سمینارهای اینترنتی تشویق شده پول خرج کنن.

دانشجو

۱۶٫ یه وبلاگ فهرستی از دست نوشته های کوتاه بسازین

یه ایده واقعا ساده که تنها یه ساعت از وقت تون رو در هفته میگیره و حدودا ۲۰ دلار هزینه داره. با گذشت زمان پول تقریبا خیلی زیادی رو براتون جفت و جور می کنه.

سایتایی مانند Viralnova.com و Fukarf.com با پیداکردنِ داستانای بامزه، عاطفی و الهام بخش در ردیت، فیسبوک وایمی جر محتوایی رقابتی خلق می کنن، محتوا رو بازنویسی می کنن، جزییات بیش تری به اون اضافه می کنن و محتوا رو در سایت خودشون منتشر می کنن. با کمی پیشرفت در سایتایی مانند توییتر، فیسبوک، ردیت، استامبل اپان و در آخر ارگانیک ترافیک، ظرف مدت چند ماه بین ۳۰K تا ۵۰K بازدید جدا از هم در ماه دارین. با ادسنس سایت تون رو به پول نزدیک کنین تا واسه تحت پوشش قرار دادن هزینه های میزبانی و بهاهای نام تون درآمدی داشته باشین.

خوب، شروع کردن با این روش (۱۰ تا ۵۰ دلار در ماه) بسیار آسونه، ولی با بالا رفتن ترافیک سایت، این رقم می تونه به بیشتر از ۱،۰۰۰ دلار در ماه زیاد شه. اون گاه می تونین سایت رو به ۳۰ برابر درآمد ماهیانه به پیش ببرین. آدمایی رو می شناسم که همیشه این کار رو انجام میدن و سایتا رو بعد از ۸ ماه به مبلغی بالاتر از ۱۰،۰۰۰ دلار انتقال میدن.

۱۷٫ فروش حراجی هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه

این کار و کاسبی، خرید و فروش اجناس (کالای دست دوم، خرید و فروش دوباره جنسای کلی ) رو تو یه بازار آنلاین مانند Ebay، Amazon، Auction یا Craigslist رو شامل می شه.

۱۸٫برنامه های مربوط به ترفندهای خونگی یا خود کاری

همزمان با بالاترین درجه گرفتن انقلاب سبز، “جنبش ترفندهای خونگی (DIY)” یا خود کاری هم به راه افتاد. هرچه مشکلات اقتصادی بیشتر می شن، مردم پول کمتری خرج می کنن و یاد می گیرن واسه پس انداز کردن پول، بعضی کارا رو خودشون بکنن. شما می تونین از این شرایط بهره بگیرین و خودتون رو به عنوان یه متخصص در مورد کارایی که میشه در خونه انجام داد جابزنید و ویدیوهای آموزشی در مورد چگونگی درست کردن چیزها، نصب ابزارکا و تعمیرات جفت و جور کنین.

اقتصادی

۲۲. شبکه تبلیغات آنلاین (اد نتورک)

می تونین یه شرکت آنلاین راه بندازین و آگهی دهندگان رو به وب سایتایی پیوند بدین که پذیرای تبلیغات هستن. مسئولیت کلیدی یه اد نتورک یعنی جمع آوری فضای تبلیغاتی از طرف انتشاردهندگان تبلیغات و هماهنگ کردن اون با درخواست آگهی دهندگان.

۱۹٫ خرید و فروش سایت

شما می تونین سایتا رو بخرین و بفروشین و از این راه به سود برسین. واسه درک این مدل کار و کاسبی، فرض کنین شما در مورد املاک و مستغلات مشغول به کارین، کسی که خونها رو به قیمتی پایین خریدرای می کنه و پس از بازسازی، اون خونه رو دوباره به قیمتی بالاتر و با سود می فروشه. واسه شروع می تونین از سایتایی شروع کنین که در Flippa.com فهرست شدن.

قیمت

۲۰٫ کپی رایتینگ (نوشتن محتوای تبلیغاتی)

کپی رایتینگ یه کار و کاسبی خدماتیه که می تونین همین امروز شروع کنین. این ایده پولسازه چون که کپی رایترهای کمی در دنیا وجود دارن. بازاریابان پورسانتی و بازاریابان اطلاعات محصول، اصلی ترین مشتریان شما خواهندبود، چون به دنبال راه های ممکن واسه افزایش اندازه کلیک، اندازه ثبت نام و اندازه تبدیل سایت شون هستن. اگه به بازی با کلمات علاقه دارین می تونین خدمات ارائه کپی رایتینگ رو جفت و جور کنین.

۲۱٫ راه اندازی بلاگ

بلاگ نویسی جدیدترین مشغله دیوونه کننده آنلاینه. امروزه هر آدمی تمایل داره یک یا چند بلاگ داشته باشه ولی متأسفانه، از پس کارای تکنیکی راه اندازی یه وبلاگ برنمیاد و تمایلی هم به یادگیری اون نداره. اگه شما خوب به کار راه اندازی بلاگ آشنا هستین، پس می تونین ابن سرویس رو به صورت آنلاین ارائه بدین! به شما قول میدم از تراکنشای روزانه بانکی تون، لبخند رضایت بر لبان تون خواهد نشست.
لبخند

۲۲٫ مشاوره در مورد شبکه های اجتماعی

با افزایش علاقه مندی به محتوای شبکه های اجتماعی، توجه به رقابت در این شبکه ها از طرف شرکتای بزرگ هم زیاد شده. از این رو نیاز به بازاریابان شبکه های اجتماعی روز به روز در حال زیاد شدنه. می دونین چیجوری یه محتوا در شبکه های اجتماعی همه گیر می شه؟ می تونین حضوری دائمی و قوی رو واسه یه برند در شبکه های اجتماعی رقم بزنین؟ با ترفندهای شبکه های اجتماعی آشنا هستین؟ اگه جواب تون به این سوالا مثبته پس می تونین به یه مشاور در مورد شبکه های اجتماعی تبدیل شید و پول خوبی به جیب بزنین.

۲۳٫ طراحی جلد کتابای الکترونیکی

انتشار کتابای الکترونیکی رو به زیاد شدنه و در نتیجه درخواست واسه جلدهای چشم نواز با کیفیت و جلد اجناس زیاد می شه. نکته خوبی که در طراحی جلد کتابای الکترونیکی هست اینه که به علم گرافیکی یا فوتوشاپ نیاز نداره. روند تولید جلد کتاب الکترونیکی با به کار گیری نرم افزار طراحی جلد کتاب الکترونیکی انجام می شه.

۲۴٫ نمونه خوانی

به پیداکردن اشتباهات دستوری علاقه دارین؟ اگه جواب تون مثبته پس می تونین به صورت آنلاین از این راه کسب درآمد کنین و به ناشران آنلاین، خدمات نمونه خوانی ارائه بدین.

۲۵٫ آزمایش سایت هم یه ایده پولساز کار و کاسبی اینترنتیه

همونجوریکه کسب و کارا به صورت آفلاین خرید و فروش می شن، سایتا هم به صورت آنلاین خرید و فروش می شن. شما می تونین به یه متخصص ارزش یابی سایت تبدیل شید و خدمات آزمایش به پیشرفت دهندگان وب سایتا ارائه کنین.

۲۶٫ منتقد سایت

در بهینه سازی سایت مهارت دارین؟ می تونین فقط با بررسی یه سایت به صاحبان کار و کاسبی در افزایش اندازه تبدیل شون کمک کنین؟ اگه این جوره شما می تونین درقبال دریافت پول به نقد سایتا بپردازید. کارفرینان بسیاری رو می شناسم که با ارائه صفحات فرود (لندینگ) و صفحات ثبت ایمیل، کار و کاسبی آنلاین موفقی ساخته ان. شمام می تونین این کار رو انجام بدین.

سئو

۲۷٫ کارگزاری سرمایه گذاری مشاع

شما می تونین یه کار و کاسبی اینترنتی براساس خدمات کارگزاری سرمایه گذاریای مشاع بسازین. اگه ظرفیت و توانایی ایجاد رابطه بین تولیدکنندگان و بازاریابان رو در هر زمینه ای دارین، فکر نمی کنم چیزی بتونه مانع شما شه تا یه کار و کاسبی اینترنتی کارگزاری سرمایه گذاری مشاع راه بندازین.

۲۸٫ خدمات جمع آوری فهرست

می دونین چیجوری یه فهرست رو به صورت آنلاین جفت و جور کنین؟ اگه این کار رو بلد هستین پس می تونین فهرست خودتون رو جفت و جور کنین. خیلی از بازاریابان اینترنتی به این واقعیت اقرار دارن که پول در فهرستا هستش و تمایل دارن به هر قیمتی که شده این فهرستا رو به دست بیارن. شمام می تونین به این کار و کاسبی بپردازید و به ازای هر فهرست پول بگیرین.

۳۳. استخدام و شکار آنلاین مغزها

اگه کارتون رو بلد هستین و می دونین چیجوری باید به پروفایل افراد سر بزنین و از اون اطلاعاتی استخراج کنین پس می تونین مسئول قرارداد بعضی شرکتا باشین. وظیفه شما اینه که به صورت آنلاین به جستجوی نامزدهای مناسب واسه یه موقعیت خاص در شرکت بگردین. شرکت پس از استخدام فرد مورد توجه به شما پرداخت می کنه.

۲۹٫ خدمات رزومه نویسی

رزومه نویسی می تونه یه کار و کاسبی خونگی اینترنتی بزرگ به حساب بیاد، مخصوصا در زمان سختیای اقتصادی و در مناطقی که اندازه بیکاری بسیار بالا هستش.

اقتصاد

۳۰٫تامین امنیت وب سایتا

امنیت یکی از مواردیه که خیلی از وب سایتای ایرونی از اون بی بهره ان. در این ایده شما باید وب سایتی راه اندازی کنین که امینت وب سایتا رو تامین کنین. بیشتر وب سایتایی که می بینیم وردپرس هستن. تامین امنیت و کلا کارایی که باید واسه بالا بردن امنیت وب سایتای وردپرسی باید انجام بدین خیلی ساده س! و خیلی راحت خودتون می تونین یاد بگیرین. با به کار گیری این کار و کاسبی می تونین کسب درآمد خوبی رو از اینترنت داشته باشین. فقط باید تلاش کنین بتونین خود رو به عنوان متخصص معرفی کنین. با تولید محتوای مهم در این موضوع یعنی افزایش امنیت وب سایتا این شدنیه.

شما از راه مشاوره دادن، آموزش دادن، رفع مشکلات امنیتی سایت یا ایمین سازی وب سایتا به وسیله خودتون می تونین از این کار و کاسبی درآمد داشته باشین.

شخصی که به صورت حرفه ای در این مورد در اینترنت کار کنه رو ندیده ام. وب سایتی هم ندیده ام که روی امنیت وب سایتا به صورت تخصصی کار کنه. مطمئن هستم شما می تونین یکی از بهترینا در این بخش کاری باشین.

۳۱٫طراحی سایت واسه بقیه

یکی از بهترین ایده های پولساز و یکی از بهترین مشاغل پولساز در دنیا طراحی سایت است. شما می تونین با راه اندازی یه سایت با تم طراحی وب واسه خودتون و طراحی چند نمونه اولیه و قرار دادن در سایت و تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی بسیار حرفه ای مشتریان بسیار زیادی رو جذب کنین و واسه اونا سایت طراحی کنین. امروزه طراحی سایت در شرکتای طراحی سایت بالای یه میلیون تومن هزینه داره و بدیش اینه اکثرا هم سایت مناسبی رو هم تحویل نمی دن. پس بهترین فرصت واسه شماس که با طراحی سایتای بسیار عالی و اصولی از دید بازاریابی اینترنتی واسه بقیه یه کسب وکار بسیار پولساز و چند ده میلیونی واسه خود راه اندازی کنین.

۳۲- ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک

داشتن یه فروشگاه آنلاین از اون ایده های کسب وکار اینترنتی بی نظیره. اما بدون وجود مارکتایی چون Woocommerce و بقیه هیچ وقت یه فروشگاه اینترنتی که مال خودتون باشه با اینجور سرمایه کمی نمی تونست از این راحت تر باشه. کافیه یه سایت جفت و جور کنین، وردپرس و افزونه فروشگاهی ووکامرس رو نصب کنین و یه قالب قشنگتر و مناسب واسه خود انتخاب کنین کار تمامه فروشگاه آنلاین شما آماده س. با به کار گیری دروازه های پرداخت و روشای پخش مستقیم بدون واسطه و انبارگردانی دیگه لازم نیس درباره مواردی چون تحویل یا انبارکردن جنسا نگرانی به دل تون راه بدین.

۳۳- متخصص تولید محتوا

یکی از ایده های پولساز واسه کار و کاسبی اینترنتی بسیار خوب که با هزینه خیلی کم می تونین راه اندازی کنین کسب وکار تولید محتواست. اگه به نوشتن علاقه دارین و درباره موضوعات خاص علاقه دارین، با ایجاد سایت خودتون، سبک و راه و روش تون رو به سمع و نظر پولدارها برسونین. شما با تولید محتوا می تونین اجناس بقیه رو بفروشین و هم می تونین واسه کار و کاسبی های دیگه محتواهای بسیار عالی و با کیفیت تولید کنین. خیلی از کسب وکارها در تولید محتوا مشکل دارن و نیاز به فردی دارن تا بتونه محتواهای خوب، جذاب و با کیفیت واسه اونا تولید کنه. این ایده هم می تونه یه کسب وکار اینترنتی با درآمد چند میلیونی واسه شما باشه.

منبع: makeawebsitehub و mytopbusinessideas و bazdeh.org و ایران تبلیغ