آذر ۱۶, ۱۳۹۹

با بهترین کلمات کلیدی نگین محتوا باشید و در دنیای وب بدرخشید

یکی از خدمات پرطرفدار فست سئو است. با اینکه محتوا در پادشاهی می کنه اما در دل محتوا عامل مهم دیگری به نام کلمات کلیدی یا کلید واژه ها هستن که ارزش هر مطلب رو واسه گوگل مشخص می کنن. حتی با معرفی راه و روش کلمات کلیدی مثل گذشته روی بورس هستن و هر کسی بخواد با اصول پیش بره اول از اون می پرسن کلید واژه دلخواه شما چیه. تا جایی که واسه آزمایش و انتخاب کلمات کلیدی از راه های تحلیل اس دبلیو اُتی استفاده می شه تا قوت، ضعف، فرصت و تهدیدای پیش رو با به کار گیری کلید واژه مشخص شه.
اگه اصولی محتوا تولید می کنین و می خواین مثل نگینی در کار در سطح وب بدرخشید با تحلیل کلمات کلیدی در همراه باشین. محتوا در گوشه گوشه سایت شما،در رتبه بندی و رتبه بندی اثر میذاره.

تحلیل کوتاه واسه انتخاب بهترین کلمات کلیدی

رابطه اجرا صفحات فرود و کلمات کلیدی
اگه کلمات کلیدی مشخصی داشته باشین و پیوسته روی همون کلمات مانور بدین می تونین تاثیر این کلمات رو روی لنیدنگ پیج یا صفحات فرود سایت آزمایش کنین. در این روش از نموداری خورشیدی استفاده می شه. کافیه یه بخش خاص از صفحه ورود در مرکز دایره قرار بگیره و تموم کلمات کلیدی به کار برده شده در این صفحه به صورت اشعه های خورشید در دور و بر اون گذاشته شن. مشاهده این نمودار در کنار اطلاعاتی که از بازدید صفحات به دست اومده نشون میده که:
۱ – ترافیک ارگانیک یا طبیعی صفحه چه قدره؟
۲ – کدوم صفحات در هدایت کاربران به بقیه صفحات سایت نقش داشتن؟
۳ – اندازه فرار هر صفحه به چه صورته؟
چشم انداز یافته های جستجوی گوگل و کلمات کلیدی
کلمات کلیدی در محتوا وقتی بیشتر نتیجه میده که به طور کامل برابر با نیاز کاربران، الگوای گوگل و هدف و مقصود هر دو اونا باشه. با اینکه کارشناسان در انتخاب یا تغییر کلمات کلیدی هدف شما رو راهنمایی می کنن اما بد نیس قبل از این که راه خود رو شروع کنین نگاهی به یافته های جستجوی گوگل داشته باشین. در این راه عاملای زیر رو حتما در نظر داشته باشین:
۱ – شکلای جور واجور یافته های مثل گراف، باکس جوابا، یافته های محلی و یافته های چشمی یا تصاویر گوگل
۲ – شکلای جور واجور سایتا: سایت تجاری، سایت فروشگاهی، سایت شرکتی
۳ – شکلای جور واجور محتوا: پستا و مطالب جدید، صفحه اجناس و…
در تحلیل این یافته ها واسه این که نگین محتوا رو داشته باشین و در کنار بقیه وب سایتا بدرخشید باید نیاز خود رو با امکانات موجود سبک سنگین کنین. ببینین مشابه با اون چه که در دنیا وب هست کافیه یا باید متفاوت باشین؟