تحقیق با موضوع استعداد، نگرانی

دانلود پایان نامه

الان بزرگترین نگرانی در کار معماری در ایران اینه که بناهایی طراحی و ساخته شه که به وسیله رسانه های بین المللی به رسمیت شناخته شه. در نتیجه، تماشاگر یه تلاش التزامی و رقابت طبق ذات بناهاییه که با بقیه فرق دارن و بسیار جذاب هستن.   

 پل طبیعت تهران

این رهیافت به معماری مدرن دلیل به وجود اومدن یافته های عالی واسه استعداد ایرونی شده. یه نمونه از اون لیلا عراقیان، طراح پل طبیعت تهرانه. طراحی ایشون باعث شد تا اون جایزه با اعتبار آقا خان واسه معماری که هر سه سال برگزار می شه رو در سال ۲۰۱۶ از اون خود کنه. واسه نام بردن عناصر مشخص در این طراحی جسورانه عراقیان، می توان از به هم پیوستن یه طراحی مدرن با اصول معماری ایرونی در قرن های پیش نام برد.

با در نظر گرفتن نزدیکی این پل به رشته کوه های خارق العاده البرز، پل طبیعت به یه تماشاخانه طبیعی از زیبایی های دور و بر این پل خوشگل تبدیل شده. تصاویر این پل خوشگل رو در بالا مشاهده کردین.

پیست اسکی ریرا

واسه بیان مثالی دیگه از تداعی طبیعت و معماری تو تهران می توان به یه پیست اسکی که به وسیله یه شرکت معماری تو تهران به نام استدیو ریرا طراحی شده اشاره کرد. هستش در کوهستان های شمال تهران این بنای از دم سفید با محاصره کوهستان های سفید رنگ دور و بر خود ترکیبی بی مثل رو ایجاد کرده. کولیجی اضافه می کنه:

این نوشته در علمی _ آموزشی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.