تحقیق با موضوع سیاست های، حمل و نقل

دانلود پایان نامه

دووال گفته علاوه بر بلیط های خود، دو بلیط واسه صندلی های فرزندان اش خریداری کرده که امکان قرار دادن صندلی ماشین کودکانش روی اون ها وجود داشته باشه.

دووال قبل از خرید بلیط در وب سایت ایرلاین های آمریکایی، درباره ی قرارداد همراه داشتن صندلی خودرو هنگام پرواز جستجو کرده و همراه با چمدون و بارهای خود، دو صندلی واسه کودکانش به فرودگاه برده.

با اینحال مسئله، هنگام مراجعه به گیت خروجی، یکی از ماموران با رفتار گستاخانه از اون می خواهد با در نظر گرفتن سیاست های ایرلاین های آمریکایی، تنها یکی از صندلی های خودرو رو همراه خود ببره.

دووال گفته که مامور فرودگاه خیلی راحت به اون گفته که نمی تونه دو صندلی خودرو همراه خود ببره.

با این که دووال مدعی شده در هیچ سایتی به این نکته اشاره نشده که همراه داشتن دو صندلی خودرو ممنوعه، وب سایت اختصاصی سازمان هوانوردی فدرال هم به روشنی اشاره کرده، ایمن ترین جای واسه نشستن کودکان روی صندلی هاییه که سیستم نگهدارنده ی مورد تایید دارن و نباید کودکان روی پای والدین بشینن. اما مامور گیت با زور از دووال خواستهه که فقط یه صندلی همراه داشته باشه.

با در نظر گرفتن شکایت دووال در سازمان هوانوردی فدرال و دپارتمان حمل و نقل آمریکا، ایرلاین مورد نظر و سازمان هوانوردی فدرال در حال بررسی این شکایته.

با در نظر گرفتن ادعای دووال نسبت به همراه داشتن اجباری یه صندلی خودرو هنگام پرواز، به نظر می رسد سفرهای خانوادگی به دلایل نامشخصی انجام نشه.

دووال گفته وقتی از مامور گیت سئوال کردم می توانم از سوار شدن در بخش خانوادگی به کار گیری کنم، اون گفت اینجور امکانی وجود نداره. وقتی اشاره کردم که در وب سایت خونده ام بخش خانوادگی در اولیت قرار داره، اون گفت این موضوع فقط به خونواده هایی اختصاص داره که به زمان بیشتری نیاز دارن. دوباره توضیح دادم که من به تنهایی همراه با دو بچه کوچیک خود سفر می کنم و دو صندلی خودرو دارم که نیازه علاوه بر ساک ام، داخل هوایپما همراه من باشه.

اما با وجود درخواست دووال از ورود ابتدایی ی اون جلوگیری می شه و به ایشون می می گن که امکان همراه داشتن دو صندلی خودرو داخل هوایپما وجود نداره. قوانین FAA به روشنی گفته هیچ ایرلاینی با در نظر گرفتن درخواست والدین نمی تونه مانع نشستن کودک شه و به گزارش فوربس اگه والدین بلیط خاص ی کودک رو جفت و جور کرده باشن، بچه اون ها باید در صندلی هایی قرار بگیره که از سیستم نگهدارنده ی کودک بهره می برد.

این نوشته در علمی _ آموزشی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.