بهمن ۳, ۱۳۹۹

پادشاهان تنیس در بازی I'm Ping Pong King؛ از بچه‌های محله تا قهرمان جهان

وقتی واسه اولین بار I'm Ping Pong King رو در هفت سنگ ماه پیش معرفی می کردیم، با وجود ویژگیای جذاب باز انتظار نداشتیم بازی بتونه بین عناوینی ورزشی معروف اندروید نامی واسه خودش دست و پا کنه. اما لیست «فراگیرترین ترندهای ورزشی» (Trend Sport Games) گوگل پلی نشون داده که کاربران هر روز به دنبال تجربه های جدید هستن.

I'm Ping Pong King تازگیا تونسته به رتبه یه این لیست راه پیدا کنه و به ترن اول بازیای ورزشی موبایل تبدیل شه. به همین بهونه هم عزممونو جزم کردیم معرفی جداگونه ای رو به ساخته استودیوی Orangenose اختصاص بدیم تا اگه تا الان موفق به تجربه اش نشدین، حالا نسبت به دانلودش دست به کار شین.

بازی گیم پلی ساده ای داره، تنها کاری که باید انجام بدین کلیک روی دکمه های بازیه؛ اگه حریف توپ رو به سمت چپ زمین شما فرستاد، Hit L رو فشار بدین و اگه توپ به قسمت راست میز رفت روی Hit R ضربه بزنین. این وسط اگه جهت اشتباه رو انتخاب کرده یا زود و دیر روی تکمه ها کلیک کنین، یه امتیاز از دست می دین.

رقیبان تون در  I'm Ping Pong King از نزدیکان شروع شده و در آخر به قهرمانان دنیا می رسه. اول با شخصیتایی مثل داداش کوچیک تر و مادربزرگ مسابقه داده و در آخر به بهترینای کشورای جور واجور می رسید. طبیعتا هر چی بیشتر پیش می رید هم بازی به کمک دو ویژگی سخت تر می شه؛ تعداد توپایی که باید دفاع کنین و افزایش سرعت ضربه های حریف.

بدیش اینه بازی فعلا بخش چند نفره نداره و تنها می تونین با هوش مصنوعی مسابقه بدین. بازی دقیقا از همین بخش هم ضربه خورده. I'm Ping Pong King عنوانی ساده بوده و همین ساده سازیا هم باعث شده تا ساخته Orangenose جذاب باشه. با این وجود کمبود محتویات هر از چندگاهی بازی رو خسته کننده می کنه.

با در نظر گرفتن موفقیتای بازی و هم اینکه بروزرسانیایی که پیشرفت دهنده در این مدت منتشر کرده، می تونیم انتظار حالتای گیم پلی بیشتری رو در آینده داشته باشیم. البته I'm Ping Pong King همین الان هم به اندازه ای محتویات داره تا دست کم واسه ساعاتی، بازیکن رو به ضیافتی متفاوت از پینگ پونگ دعوت کنه.

I'm Ping Pong King عنوانی نیس که ساعتا تجربه اش کنین. بازی مثل بازیای کچ اپ، از اون دسته عناوینیه که تلاش داره در مواقع بی حوصلگی سرگرم تون کنه. به لطف یه گرافیک ساده، انیمیشنای باحال شخصیتا و گیم پلی جذاب هم تونسته به هدفش برسه.

  • I'm Ping Pong King 🙂
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Chien Ming Liang
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۴۳٫۸ / ۴۰ مگابایت

دانلود

Apkpure

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

پرچمداران گوگل پلی؛ رکورد بیشترین دانلود رو چه بازیایی در اختیار دارن؟

ده بازی که موبایل رو به پلتفرم بهتری از کنسولای خونگی تبدیل می کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *