آذر ۱۶, ۱۳۹۹

پیدا کردن کلیدواژه های جستجوگر

وقتی که شما می خواید کلمات کلیدی واسه تولید محتوا انتخاب کنین، باید اول به دنبال جفت و جور لیستی از کلید واژه ها باشین که بتونین بهترین کلمات کلیدی رو متناسب با موضوع سایت خود انتخاب کنین. همونجوریکه قبلا گفتیم، در این انتخاب می تونین از ابزارهایی که گوگل طراحی کرده استفاده کنین. اما در هر حال در زمان انتخاب کلمات کلیدی، باید به این مطلب به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که این کلمات به شکلی باید انتخاب شن که متناسب با سوال کاربران طراحی شده باشه.
انتخاب پایانی کلمات کلیدی، باید در جواب به یه سری سوالات انجام بشه. شما باید به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که کاربان شما بیشتر در چه گروهی هستن، موضوع سایت شما چیه، به چه دلیل بعضی از کلمات بیشتر مورد استقبال کاربران قرار میگیره و… . این پاسخا شما رو در انتخاب مناسب کلمات، کمک می کنه.

‫در داده های کلید واژه ای که شما می تونین بدست بیارین‬ همیشه میشه واژه ها رو بررسی‬ کرد و اونا رو مورد استفاده قرار داد‬‬‬، ‫اینکار رو باید در مراحل اولیه‬ تحقیق کلمات کلیدی انجام داد‬. هم اینکه وقتی که در حال بررسی‫ تحلیلهای خود در مورد چگونگی‬ پیدا شدن سایت به وسیله مردم هستین‬ راحتترین کار اینه که لیستهای کلید واژه ها رو در‬ گروهی که ستختین ببینین و بعد پرسشهایی از‬ کلیدواژهایی که شما رو قادر‬ به داشتن بینش بهتری از‬ فرمول لیست کلیدواژهای ساده میسازن،‬ در اون شما می تونین مقصد‬ جستجوگران رو پیش برده و بر روش هدف دار خود اعمال کنین‬.

لیست کلید واژه ها

با پرسیدن چرایی این مسئله‬ می تونین بر روش هدف دار خود در بخش‬‬‬‬‬ مفاهیمی که واسه کار و کاسبی مشخص‫ تره تمرکز کنین.‬ لیستی از کلیدواژهای محبوب‬ که به سایت باز میشه بسازین، این تضمین‬ نمی کنه شما به دنبال معنی درست‬ هستین یا خیر. واسه اینکار باید سوال کنین به چه دلیل این عبارت؟‬ به چه دلیل این گروه اینجور عبارتی رو‬‬‬‬‬ ‫دوست دارن؟ به چه دلیل این همکاران؟‬ به چه دلیل اینجور سطح انتظاراتی بین هتل و اقامتگاه هست؟‬ به چه دلیل اینجور فرقی بین پیاده روی و مسافرت هست؟ چه تعداد جستجو گر این عبارتها رو رد و بدل کردن میکنن؟‬ میتونیم این عبارتها رو رد و بدل کردن‬ کنیم تا با جستجوگران ملاقات کنیم؟‬ یا باید انگار از اونا‬ استفاده کنیم که از نظر نگارشی درست باشن.‬ باید خوب در مورد‬ واژه های مورد تحقیق فکر کنین‬ و واسه اینکار تنها باید سوال کنین و‬ به دنبال مفاهیمی از قصد و انتظار جستجو گران باشین‬ و به این صورت قادر میشین‬‬‬ ‫یه قدم دیگه واسه حرکت از بهینه سازی سایت و سئو ابتدایی‬ به هدفی حرفه ای وردارین و‬ این قدم فکر کردن مانند یه جستجو گره‬‬‬.

سئو