اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۰

۵ نمونه سایت نویسندگان مشهور جهان

نمونه سایت نویسندگان

نویسندگان استادان زبون و سخنوری هستن ولی خیلی از اونا حضور کم رنگی در دنیای اینترنت دارن و این واسه نویسندگان ایرونی بیشتر به چشم میاد. خیلی از نویسندگان سایت مناسبی واسه معرفی خود و کتابهایشون ندارن و یا اگه دارن چیزی جز یه صفحه ساده و با طراحی ناجور نیس. ولی امروزه نسل جدید نویسندگان به اهمیت دنیای اینترنت و توانایی اون در معرفی و گسترش افکار خود خبردار شدن، رابطه با خوانندگان و دریافت نظرات اونا میتونه مهمترین کاربرد یه سایت واسه نویسندگان باشه.

دنیای اینترنت فرصت مناسبی رو در اختیار نویسندگان بین المللی قرار می ده تا رابطه بهتری با طرفداران خود داشته و اطلاعاتی مثل بیوگرافی، عقاید، چیزهای مورد علاقه و آخرین کتابای خود رو با اونا به اشتراک بذارن.

در این مقاله می خوایم سایت ۵ نویسنده بین المللی که نمونه سایتای مناسبی هستن رو معرفی و بررسی کنیم.

۱- Dan Brown نویسنده کتاب The Da Vinci Code

نمونه سایت نویسندگان - Brawn

نمونه سایت نویسندگان – Brawn

با ورود به سایت این نویسنده شما با تصویر Mona Lisa نقاشی معروف داوینچی مواجه میشین که بخوبی نشون دهنده ژانر کتابای دن بروانه. با پایین اومدن در سایت طراحی و تقسیم بندی مناسبی از کتاب رو می بینین که با به کار گیری تصاویر شما رو به حضور بیشتر در سایت و خوندن مطالب تشویق میکنه.

۲- J. K. Rowling نویسنده کتاب Harry Potter

نمونه سایت نویسندگان - Rowlings

نمونه سایت نویسندگان – Rowling

رولینگز همیشه متفاوت از دیگر نویسندگان بوده و این مسئله در سایت اون هم بخوبی قابل تشخیصه. طراحی ساده و بسیار زیبای این سایت به همراه نوار زمان قرار گرفته در اون به شما این امکان رو می ده که بخوبی با این نویسنده و فعالیتش آشنا شید.

۳- Haruki Murakami نویسنده کتاب ۱Q84

نمونه سایت نویسندگان - Murakami

نمونه سایت نویسندگان – Murakami

در سایت مواراکامی تصویر زمینه با حرکت موس شما جابجا میشه که در اولین نگاه توجه زیادی رو به خود جلب می کنه. طراحی ساده و زیبای این سایت و قرار دادن همه مطالب و صفحات تو یه ماه بزرگ رابطه خوبی با فضای ذهنی نویسنده و المانهای داستانی اون ایجاد کرده.

۴- Rachael King نویسنده کتاب Magpie Hall

نمونه سایت نویسندگان - King

نمونه سایت نویسندگان – King

این نویسنده در داستانهای خود توجه خاصی به تتو، تاکسیدرمی، وقایع مرموز و روابط عاطفی داره و همونطور که  می بینین طراحی سایت بخوبی نشون دهنده عقاید و طرز تفکر نویسنده س. هم اینکه واسه آشنایی بیشتر با خانوم کینگ می تونین سری هم به وبلاگ شخصی اون زده بیشتر از قبل شخصیت اون رو بشناسین.

۵- Amy Krouse Rosenthal نویسنده کتابای کودکان

نمونه سایت نویسندگان - Krouse

نمونه سایت نویسندگان – Krouse

با در نظر گرفتن اینکه خانوم کروز واسه کودکان مینویسه سایت اون بسیار خوشحال و سرحال طراحی شده. طراحی چتر وسط صفحه و امکان تغییر شکل اون بهمراه تصاویر بکار گرفته شده واسه آیکونها جذابیت این سایت رو دو برابر کرده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *