دی ۲۹, ۱۳۹۹

اظهارات توهین آمیز فرزاد حسنی

فرزاد حسنی ۱۰ اردیبهشت ماه در جشنواره تقدیر از کارآفرینان در شیراز به زبون طنز و مطایبه، مردم این شهر رو شهروندانی خواب آلوده خطاب کرده بود.

 

 

 

بهمن پگاه راد، روزنامه نگار و نویسنده ادبیات کودک و نوجوون گفت: چند روز پیش جشنواره تقدیر از کارآفرینان در شیراز برگزار شد که مجری این جشنواره آقای فرزاد حسنی مجری رادیو و تلویزیون بود. ایشون در این برنامه چندین بار مردمون شیراز رو مورد توهین و تحقیر قرار داد و اونا رو به آدمایی بیکاره و لمپن تشبیه کرد.

 

 

بهمن پگاه راد نسبت به سخنان فرزاد حسنی، مجری جشنواره کارآفرینان برتر شیراز عکس العمل نشون داد و گفت: برخلاف سخنان توهین آمیز آقای حسنی درباره شیرازیا ما تنبل، بیکاره و لمپن نیستیم.

 

ایشون اضافه کرد: در همون مراسم هم اعتراضاتی در سالن برگزاری انجام شد و به آقای حسنی گوشزد شد که شما تو یه جلسه جدی حضور دارین و این سخنانی که بیان می کنین، خلاف عرفه. حسنی هم اعلام کرد که من سخنانم رو به شکل طنز میگم.

 

نویسنده مجموعه داستان «دزد دوچرخه» ادامه داد: من خودمو مورد مثال قرار میدم. یه نویسنده و روزنامه نگار شیرازی هستم که طی این چند سال ۲۵۰ داستان کوتاه و ۳۰ رمان نوشته ام. اونایی که اهل کار هستن، می دونن که یه روزنامه صبح تا شب کار می کنه و ساعت براش مطرح نیس. حالا سوال من اینه که من شیرازی چیجوری تونسته ام با تنبلی ام این همه تولید داشته باشم؟

 

پگاه راد گفت: حسین واحدی پور، مدیرمسئول روزنامه خبر جنوب که مدیریت ۱۰ روزنامه رو بردوش داره، یه شیرازی دیگه س که با شروع انقلاب کارش رو از صفر شروع کرد و حالا به این جایگاه رسیده و امروز مدیریت یکی از بزرگ ترین موسسات فرهنگی کشور رو عهده داره. من می دونم که ایشون طی روز به طور میانگین ۶ ساعت خواب داره و به واقع بدخوابی میکشه و کار روزنامه نگاری اش رو پیش می بره.

 

این نویسنده در ادامه گفت: استان فارس از نظر نویسندگان، ادبا و علما همیشه زبانزد بوده بعد آقای حسنی وقتی که میکروفن روی سن میفته، میگه این میکروفن هم مثل شیرازیا خوابه. جالبه که من طی چند سال فعالیت روزنامه نگاری ام خیلی از خبرها رو در مسیرم تا دفتر روزنامه و پیاده روها تنظیم کردم. وقتی پیش می اومد که خبرنگار اون قدر مشغول کار بود که نمی دونست ساعت چنده و چه موقعی از روزه. اینجور آدمایی در شیراز زیاد هستن. کسبه شیرازی کمی دیر مغازه های خود رو باز می کنن چون تولیدگر نیستن، ولی گسترش دادن این قضیه و اینجور بدست اومده که شیرازیا تنبل و بیکار هستن و همیشه در حال استراحت هستن قضاوت نادرستی درباره این مردمه.

 

فرزاد حسنی ۱۰ اردیبهشت ماه در جشنواره تقدیر از کارآفرینان در شیراز به زبون طنز و مطایبه، مردم این شهر رو شهروندانی خواب آلوده خطاب کرده بود.

اظهارات فرزاد حسنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *