اعتراف مرد افغان به قتل هولناک ۳ زن و مرد

مرد افغان که پس از قتل مادر و پسر ایرونی و آتیش زدن اونا در چاه، واسه انتقام دختر مورد علاقه اش رو به همین روش کشته بود، در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد و به ارتکاب سه جنایت اعتراف کرد.

به گزارش آلامتو به نقل از خبرگزاری مهر، آذرماه سال ۱۳۹۲ زنی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران بیان کرد که خواهرش رخساره ۵۸ ساله به همراه پسرش فرزان ۱۹ ساله به شهر نمک آبرود رفته اما پس از گذشت دو روز دیگه پاسخگوی تماسش نبوده و رابطه اونا از اون زمان قطع شده. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “از دست دادن” و به دستور قاضی عموزاد ، بازپرس شعبه سیزدهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده واسه رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

شاکی پس از حضور در اداره یازدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : آبجی و خواهرزاده ام – رخساره و فرزان ــ پنجم آذر و به قصد انجام امورات ملکی ، به قصد نمک آبرود از منزلشون واقع در خیابون ونک خارج و برابر تماس تلفنی در ساعت ۲۳ به نمک آبرود رسیدن . تماسای تلفنی ما تا دو روز ادامه داشت تا اینکه پس از گذشت این مدت ، یهو تماسامون قطع شد و اونا دیگه پاسخگوی تماسام نبودن تا تلفنای همراه هر دو نفر اونا خاموش شد !! “.

همزمان با شروع تحقیقات ، کارآگاهان اداره یازدهم از راه مدیریت ساختمون محل سکونت رخساره  اطلاع پیدا کردن که فرد جوونی با یه دستگاه خودرو BMW به محل سکونت اونا مراجعه و با طرح این موضوع که مادر و پسر کشور رو به مقصد آمریکا ترک کرده و در حالیکه کلید منزل رو هم به همراه داشته ، قصد ورود به منزل اونا رو داشته که نگهبانی مجتمع مانع ایشون شده .

با در نظر گرفتن اطلاعات گذشته مبنی بر مراجعه فردی ناشناس به محل سکونت رخساره و پسرش و تلاش این شخص واسه ورود به محل سکونت اونا ، کارآگاهان به محل مراجعه و با بررسی تصاویر دوربینای مداربسته موفق به شناسایی مالک خودرو BMW شدن .

با شناسایی مالک خودرو مشخص شد که خودرو BMW به صورت استیجاری در اختیار فردی به نام محمد ۲۲ ساله از اتباع  کشور افغانستان قرار داره .

با شناسایی تصویر محمد . ن از طرف نگهبانی ساختمون محل سکونت مادر و بچه ، دستگیری ایشون در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم قرار گرفت و ایشون سوم دی ماه ، در منطقه محمدشهر کرج دستگیر و به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

محمد . ن در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت : به اتفاق رخساره و پسرش واسه سرکشی به املاک به نمک آبرود رفته و ۱۵ روز بعد به همراه اونا به تهران برگشتیم و از اون زمان به بعد دیگه از سرنوشت اونا

بی اطلاع هستم و احتمال میدم که کشور رو به مقصد آمریکا ترک کرده باشن .

با در نظر گرفتن اظهارات محمد ، بررسی صحت اظهارات ایشون در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم قرار گرفت . بنابر این ضمن بررسی سوابق خروج از کشور رخساره و فرزان ، مشخص شد که هیچ سابقه خروج از کشور از طرف اونا وجود نداشته و شاکی هم از قصد و قصد آبجی و خواهرزاده اش واسه خروج از کشور بی اطلاعه .

با اطمینان از کذب بودن همه اظهارات محمد . ن و هم اینکه دیگه اطلاعات به دست اومده از تحقیقات پلیسی ، ایشون از روی زور و اینکه دیگه چاره ای نیس لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت آتشین و قتل مادر و بچه اعتراف و عنوان داشت که این دو نفر رو در حالتی نیمه بیهوش و در داخل یه چاه به آتیش کشیده .

news

متهم در مورد انگیزه جنایت به کارآگاهان گفت :تعداد ۱۶۰۰ عدد سکه تموم بهار آزادی واسه رخساره خریداری و ایشون هم در قبال سکه ها چندین فقره چک تحویل داده بود ، اما همه چکا در زمان سررسید برگشت خورده بودن . وقتی که واسه سرکشی املاک به نمک آبرود رفته بودیم ، درباره پول سکه ها با همدیگه صحبت کردیم و رخساره گفت که همه پولای خود رو از کشور خارج کرده و الان پولی در اختیار نداره و مدعی شد که هر زمان به مقصد ( کشور آمریکا ) برسه ، پول سکه ها رو برام می فرسته . من هم که به صحبتش دیگه اعتمادی نداشتم ، نقشه قتل ایشون و پسرش رو کشیده تا پس از قتل اونا ، اموالشون رو تصرف کنم .

متهم در مورد چگونگی جنایت هم به کارآگاهان گفت : در راه برگشت از نمک آبرود به سمت تهران بود که با طرح و نقشه قبلی و با به کار گیری آبمیوه مسموم ، هر دو نفرشون رو بیهوش کرده و اونا رو به داخل باغ خود در روستای “خوش نام”  از توابع شهرستان ملارد منتقل و در حالیکه در حال بهوش اومدن بودن به داخل چاه داخل باغ انداخته و با ریختن بنزین ، هر دو نفر اونا رو آتیش زده و به قتل رساندم .

اعتراف به سومین جنایت

متهم پس از اعتراف به دو جنایت آتشین ، پرده از سومین جنایت و قتل دختری ۲۰ ساله به نام زهرا برداشت و عنوان داشت : زهرا دختر مورد علاقه ام بود و میخواستم تا با اون ازدواج کنم اما پس از اینکه با همدیگه درگیر شده و زهرا بیان داشت که از ازدواج با من منصرف شده ، به قصد انتقام و به همون روش بیهوشی اون رو هم به داخل چاه انداخته و جنازه اون رو هم به همراه دو قربونی قبلی خود به آتیش کشیدم .

با در نظر گرفتن اعتراف جدید متهم ، بدون این دست اون دست کردن هماهنگیای لازم با پلیس آگاهی شهریار انجام و مشخص شد که پرونده پنهون شدن زهرا ۲۰ ساله در پلیس آگاهی شهریار در حال رسیدگیه .

متهم در ادامه اعترافات ، دو نفر از بستگان خود – هر دو نفر از اتباع کشور افغانستان- به اسمای نبی ۲۲ ساله و پیروز ۲۰ ساله رو هم به عنوان آدمایی که اون رو در ارتکاب این سه جنایت همراهی کردن ، معرفی کرد .

سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با در نظر گرفتن اعترافات روشن متهم ، بدون این دست اون دست کردن هماهنگیای لازم قضایی – انتظامی انجام و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه قاضی عموزاد ، قاضی احمدی ( قاضی خاص دادسرای ملارد ) ، پلیس آگاهی شهرستان شهریار ، تیم تشخیص هویت ، تیم آتیش نشانی ، پزشکی قانونی و … ۲۵ فروردین به محل ارتکاب جنایت مراجعه و با دستگیری “نبی” و “پیروز” به عنوان دو متهم دیگه پرونده ، در ساعت ۱۶ و نیم ساعت موفق به کشف جسد سه نفر ( یه مرد و دو نفر خانوم ) از داخل چاه داخل باغ شدن  ” .

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در آخر این خبر هم عنوان داشت : “به دستور مقام قضایی بقایای بجای مونده از اجساد به پزشکی قانونی منتقل و متهمان واسه انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی صحت اظهارات متهم اصلی پرونده ، با قرار بازداشت موقت در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتن “.

پسری که واسه دفاع از دختر جوون به قتل رسید

قاتل “آتیلا کوچولو” پای چوبه دار

noindex