دی ۲۶, ۱۳۹۹

الهه احمدی برترین بانوی تاریخ المپیک ایران

عکس الهه احمدی در المپیک

الهه احمدی بانوی محجبه و نماینده شایسته بانوان ورزشکار کشورمون در رقابتای المپیک لندن ، با اختلافی ناچیز با نفر سوم از به دست آوردن مدال المپیک بازماند و به عنوان ششم این رقابتا اکتفا کرد .

 

به گزارش آلامتو به نقل از فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران الهه احمدی در رقابتای فینال تفنگ ۱۰ متر بادی با امتیاز ۱/۴۹۹ و اختلاف امتیاز ناچیز تنها ۴/۱ امتیاز با تیرانداز چین که نفر سوم المپیک شد با ارزشترین عنوان تاریخ ورزش تیراندازی ایران در رقابتای المپیک یعنی عنوان ششمی این رقابتا رو به نام خود ثبت کرد در این رشته دیگه تیرانداز اهل چین با امتیاز ۹/۵۰۲ اول شد نماینده لهستان با ۲/۵۰۲ امتیاز دوم ، دیگه تیراندازی از چین با ۵/۵۰۱ نفر سوم المپیک شد نفرات چک ، آمریکا ، الهه احمدی از ایران و تیراندازان آمریکا و روسیه در رده های بعدی این ماده قرار گرفتن .

الهه احمدی در فینال تفنگ بادی ۱۰ متر المپیک ۲۰۱۲
الهه احمدی

 

باید اینم بگیم که عنوان ششمی الهه احمدی نه فقط بهترین نتیجه تاریخ ورزش تیراندازی ایران در رقابتای المپیک که بهترین عنوان یه ورزشکار زن ایرونی در تاریخ این رقابتا هستش .

البته احمدی در ۵ تیر اول فینال عالی کار کرد اما در نیمه رقابت دو بار رکوردهایش به زیر ۱۰ نزول کرد تا شانس ایستادن روی سکوی المپیک رو از دست بده .

الهه احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *