دی ۲۹, ۱۳۹۹

اما واتسون پرخطرترین جستجوی اینترنتی است!

ممکنه خبر و یا مطلبی درباره فیلم جدید اما واتسون یا تحصیلات اون و یا حتی فعالیتهای اون در صنعت مد توجه شما رو به خود جلب کنه و شما روی اون خبر یا مطلب و یا عکس کلیک کنین تا اطلاعات بیشتری بدست بیارین و یا حتی ممکنه نام اونو در اینترنت جستجو کنین ، به هرحال هر وقت در اینترنت با این نام سر وکار داشتین خیلی حواستون رو جمع کنین چون احتمال اینکه ویروس وارد کامپیوترتان شه خیلی زیاده.

امسال واسه ششمین سال متوالی ، شرکت تولید کننده آنتی ویروس مک آفی ، لیست افراد مشهوری که جستجوی نام اونا در اینترنت پر خطرتره و شما رو بیشتر در برابر ویروسها ، تروجانها و لینکهای بد قرار میده رو منتشر کرد. سال گذشته هایدی کلوم در بالاترین جایگاه این لیست قرار داشت اما امسال اما واتسون جانشین اون شده و در بالاترین جایگاه فهرست پرخطرترینهای سال ۲۰۱۲ قرار گرفته.

در این جدول ، بعد از اما واتسون ، جسیکا بیل در جایگاه دوم و اوا مندس در مکان سوم قرار گرفته.

بنا به گفته مک آفی ، معمولا” جستجو کردن و خوندن مطالب و یا دیدن عکسهای مربوط به زنان مشهور در اینترنت پر خطرتر از جستجوی مطالب و عکسهای مربوط به مردونه. در ۲۰ ردیف اول فهرستی که از راه مک آفی منتشر شده فقط یه مرد دیده می شه و اونم مجری یه برنامه تلوزیونی با نام “نیمه شب ای بی سی ” است و جیمی کیمل اسمشه . این مجری مشهور در مکان سیزدهم این فهرست قرار گرفته.

اما واتسون پرتال آفتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *