در روز جهانی محیط زیست ال جی گرد و خاک کندوان را تکاند

۲۳ سوم ژوئن مصادف با سوم تیر ماه با عنوان روز جهانی محیط زیست نام گذاری شده و بخاطر این جمعی از مدیران ال جی واسه تشویق جامعه ایرونی به حفاظت از سیاره زمین در حرکتی ظاهری راهی روستای کندوان در استان آذربایجان شرقی شدن و این روستای قشنگتر رو از آلودگی و مصنوعات پاکسازی کردن. در ادامه توجه شما رو به بیانیه خبری رسمی این شرکت در همین رابطه جلب می کنیم.

۲۳ ژوئن، روز جهانی محیط زیست، به عنوان مهمترین روز سازمان ملل متحد هم جهت با ایجاد آگاهی و تشویق مردم واسه حفظ محیط زیست دور و برمون بشمار میره. شرکت ال جی هم که یار همیشگی محیط زیست به حساب میاد در این روز به کمک طبیعت شتافته تا به تعهد همیشگی خود هم جهت با حفظ طبیعت و میراث جهانی بکنه.

شرکت ال جی به طور دائمی مجموعه اجناس و خدمات دوستدار محیط زیستی رو به عنوان بخشی از تلاشای خود واسه ایجاد نوآوری های سبز و دوستدار محیط زیست ارائه میده. از اونجا که ال جی عقیده داره که هدف از فناوری اینه که افراد بیشتری بتونن کیفیت زندگی بالاتری رو داشته باشن، نه فقط بر ایجاد فناوریا و اجناس مبتکرانه تمرکز داره، بلکه به نقش پیشگامانه خود در ایجاد جوامع پایدارتر در سراسر دنیا ادامه میده و کالاهایی تولید می کنه که راحت و واسه سلامت بی خطر هستن و کمترین اثر محیطی ممکن رو دارن.

این شرکت  سابقه محیطی تموم عیاری در سراسر دنیا داره و یکی از پیشروترین شرکت ها در مورد حفظ محیط زیست هستش. بخاطر این کارمندان شرکت ال جی در سراسر دنیا هم در فعالیتای داوطلبانه جور واجور شرکت می کنن تا اتحاد خود رو با اهداف روز جهانی محیط زیست که از سال ۲۰۱۰ تعیین شده، نشون بدن.

در ایران هم مانند بقیه دنیا مدیران ارشد دفتر کره ال جی تو یه حرکت هماهنگ به کمک محیط زیست یکی از زیباترین میراثای ملی ایران رفتن تا اونا هم سهمی در این روز مهم اجرا کنن.

امسال روستای کندوان میزبان تیم ال جی بود. روستای کندوان که از جاذبه های فوق العاده ایرانه به همراه یکاپادوکیای ترکیه و داکوتای آمریکا سه روستای صخره ای جهان ان اما ویژگی منحصر بفرد کندوان اینه که این داهات تنها روستای صخره ای دنیاس که هنور مردم در اون ساکن هستن و زندگی در اون جریان داره. بخاطر این این داهات یکی از مهمترین میراث های فرهنگی ایران هستش و به ثبت جهانی یونسکو هم رسیده.

دوستداران محیط زیست شرکت ال جی که شامل مدیرعامل، مدیر سرویس و مدیر برند شرکت ال جی می شن در تاریخ ۳ تیر به رودخانه نزدیک روستای کندوان در آذربایجان شرقی رفته و با جمع آوری زباله ها و پاکسازی محیط رودخانه تلاش خود رو واسه بهبود شرایط طبیعت زیبای این منطقه کردن.

شرکت ال جی امیدواره با انجام این حرکت بتونه نقشی در فرهنگ سازی محیط زیست ایران اجرا کنه تا تموم مردم این موضوع رو جدی بگیرن و آسیب کمتری به طبیعت بزنن. در کنار استقبال خوب مردم، اداره کل محیط زیست آذربایجان شرقی هم با تلاش بسیار و همکاری عالی خود نقش بزرگی در پاکسازی این محیط داشت و این امکان رو درست کرد تا دوستداران محیط زیست بتونن کمکی به حفظ محیط زیست این داهات کرده باشن.

هم جهت با این روز مهم، Mr. DS Ahn مدیرعامل شرکت ال جی الکترونیکس در ایران  گفت : "روز جهانی حفاظت از میراث جهانی، روزیه که همه گرد هم میان و از اون چیزی که از همه مهمتره حفاظت می کنن. شرکت ال جی هم با فعالیتای خود نشون داده که چقدر مسئله محیط زیست رو جدی میگیره و ما با انجام کارایی مثل این بدنبال علاقمند کردن شهروندان هم جهت با مراقبت از این گنج مهم و حفظ اون واسه نسل آینده هستیم."